Cu milionul din Rusia, Gigi Becali îl poate lua pe Andrei Chindriș de la Botoșani și să mai rămână și cu bani. 580 de mii de euro e prețul fixat de Iftime pentru fundaș. Fost campion cu FCSB, Paul Papp s-ar putea întoarce. E de patru ani în Turcia și i s-a făcut dor de casă.
"Eu de fiecare dată am spus că da, de ce nu, pentru că România e casa mea. Mi-ar face plăcere să joc din nou. Nu spun nu, că aş fi absurd", a declarat Paul Papp, în exclusivitate pentru AntenaSport.
Paul Papp, campion cu FCSB în 2015
Paul Papp a luat titlul cu FCSB în 2015, ultimul trofeu important câștigat de echipa lui Becali. Fundașul așteaptă și el reluarea fotbalului în România pentru a aflat cine se va bucura la final.
"Anul ăsta va fi o luptă strânsă la titlu. CFR are avantajul experienței, Steaua (n.r. FCSB) are avantajul talentului, Craiova al suporterilor, al atmosferei care e acolo", a spus Papp pentru AntenaSport.
- Bogdan Planic și Andrei Miron sunt doriți în Rusia
- Gigi Becali este dispus să le dea drumul celor doi fundași
- Un fost campion cu FCSB vrea să revină la echipă
- Play-off-ul din NHL e exclusiv în AntenaPLAY
- Campionatul Mondial de fotbal e exclusiv în Universul Antena, în perioada 11 iunie - 19 iulie
- Surpriză! Mihai Pintilii are 3 variante pe masă după ce a refuzat să revină la FCSB
- Ionel Ganea l-a făcut “praf” pe Ciprian Marica: “Un om fără caracter”. De la ce a pornit totul
- Eroii Campionatului Mondial | Legenda care putea fi “GOAT”. Ronaldo Nazario și turneul de vis din 2002
- Estadio Guadalajara: Al doilea cel mai mic stadion de la Cupa Mondială 2026, comparat cu un vulcan de sud-coreeni
- Probleme pentru Olanda: jucătorul lui Arsenal ratează Cupa Mondială! Înlocuitorul vine tot din Premier League

































