Antrenorul propus de Cristiano Ronaldo pe Old Trafford a început să râdă când a fost întrebat de preluarea lui Manchester United: “Este ziua păcălelilor?”

Antena Sport Publicat: 21 noiembrie 2021, 17:48 / Actualizat: 22 noiembrie 2021, 14:59

Comentarii
Antrenorul propus de Cristiano Ronaldo pe Old Trafford a început să râdă când a fost întrebat de preluarea lui Manchester United: Este ziua păcălelilor?

Hepta

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google

“Este ziua păcălelilor?”, a fost răspunsul scurt şi clar al lui Enrique, prin care a refuzat o eventuală ofertă din partea “diavolilor roşii”. Zinedine Zidane şi Erik ten Hag sunt principalii favoriţi să îi ia locul lui Solskjaer.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Ole Gunnar Solskjaer a fost demis de la Manchester United

Ole Gunnar Solskjaer a fost demis după Watford – Manchester United 1-4. “Diavolii” au ajuns pe locul 7 în clasament după ce au suferit a patra înfrângere în ultimele cinci meciuri din campionat.

Fletcher și Carrick vor asigura interimatul până când se va ajunge un acord cu un antrenor de top. Zinedine Zidane este mare favorit să devină managerul lui United!

Ole Gunnar Solskjaer, cu lacrimi în ochi

Ole Gunnar Solskjaer a reacționat după meciul Watford – Manchester United 4-1. Antrenorul norvegian a părăsit terenul în lacrimi. Norvegianul a mers la fanii lui United și i-a salutat emoționat, gest pe care presa britanică la interpretat ca pe unul de adio.

„Întotdeauna am încredere în mine. Da, cred că putem să redresăm situația. Simt dezamăgirea fanilor. Și eu sufăr la fel ca ei. Ne e rușine de noi pentru felul în care am pierdut. Știm că suntem într-o perioadă foarte proastă și într-o situație dificlă, dar acesta este fotbalul. Trebuie să ne cerem scuze.

Reclamă
Reclamă

Lucrez pentru clubul Manchester United, fac asta de 18 ani. Avem o comunicare bună. Dacă clubul s-a gândit să ia o decizie, atunci asta este între mine și club.

Rezultatele nu sunt suficient de bune, știm asta. Am avut 30 de meciuri fără înfrângere în deplasare și acum am pierdut două la rând. Am primit patru goluri în ambele meciuri, așa că, desigur, ceva nu este în regulă”, a spus Ole Gunnar Solskjaer, pentru Sky Sports.

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Se va califica FCSB în grupa de Conference League?
Loading ... Loading ...
Citește și:
0:06

Denis Alibec a făcut anunțul despre viitorul său după barajul Farul – Chindia: “Conducerea să înțeleagă”

23:59 31 mai

VIDEOFinlanda a câştigat Campionatul Mondial de hochei! Victorie dramatică, în prelungiri. Norvegia, bronz istoric

23:50 31 mai

Flavius Stoican, după ce Farul s-a salvat: “Pentru constănţeni!”. Ce spune de viitorul său

23:36 31 mai

Şi-a anunţat retragerea după barajul dramatic Farul – Chindia: “A fost ultimul meci”

23:15 31 mai

Farul – Chindia 1-1 (4-2 d.l.d.d.). Constănţenii rămân în Liga 1 cu mari emoţii

23:00 31 mai

“Ați accepta o ofertă de la FCSB?”. Răzvan Lucescu a dat răspunsul: “Singurul lucru pe care îl pot spune”

1 O victorie pentru istoria tenisului! Sorana Cîrstea a reușit ceva fără precedent la Grand Slam-uri 2 Un model OnlyFans i-a propus o noapte de amor eroului de la PSG, însă răspunsul a venit de la soția jucătorului! 3 Îşi ia cetăţenia română şi vrea să joace pentru naţionala antrenată de Gică Hagi: “Începem demersurile” 4 O nouă plecare de la Dinamo. Fotbalistul luat de la Farul e aproape de transfer 5 Sorana Cîrstea și-a aflat adversara din sferturile Roland Garros. Meci istoric “de foc” pentru româncă 6 Anunț total neașteptat făcut de catalani: Darwin Nunez, la Barcelona!
Citește și