Închide meniul

Anunţ uriaş! Ianis Hagi a scăpat de carantină şi a revenit la antrenamentele lui Rangers: “Pare în formă”

Antena Sport Publicat: 21 septembrie 2021, 16:58

Comentarii
Anunţ uriaş! Ianis Hagi a scăpat de carantină şi a revenit la antrenamentele lui Rangers: Pare în formă

Profimediaimages

Ianis Hagi a fost confirmat cu noul coronavirus în timp ce se afla în cantonamentul echipei naţionale. Imediat, Ianis a fost nevoit să intre în carantină. Internaţionalul român a revenit deja la antrenamentele de la Rangers şi e gata de joc. Fără Ianis Hagi, Rangers a câştigat un singur meci, a făcut o remiză şi a pierdut o partidă.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Ianis Hagi a scăpat de carantină şi a revenit la antrenamente

Ianis a revenit printre noi după carantină, s-a antrenat deja, pare în formă”, a spus Gary McAllister. Secundul lui Gerrard spune că, deşi Rangers e pe primul loc, echipa trebuia să adune mai multe puncte.

După startul acestui sezon ar fi trebuit să adunăm mai multe puncte, dar suntem pe primul loc și la un pas de o semifinală de cupă. Echipele care vin pe Ibrox Park se apără compact în fața careului, e greu să spargi blocada. De aceea, avem nevoie de jucători ca Ianis cu pase de senzație care să desfacă apărarea adversă”, a mai spus Gary McAllister.

Fanii sunt convinşi că Rangers este dependentă de Ianis Hagi

Şi fanii celor de la Rangers îl aşteaptă cu nerăbdare pe Ianis Hagi în primul 11. A fost un val de reacţii al fanilor lui Rangers după remiza cu Motherweell. Marea majoritate a ultraşilor consideră că, dacă Ianis Hagi ar fi fost pe teren, situaţia ar fi fost total alta. Mijlocaşul român a fost testat pozitiv cu Covid-19 şi încă nu a putut părăsi izolarea.

Hagi este regretat grav pentru că aduce un pic de calitate în plus şi de calm în joc. Să sperăm că se întoarce cât mai curând!„, a transmis un fan al lui Rangers. „Ne lipseşte mult Hagi. Cu cât se întoarce mai repede, cu atât mai bine„, a postat şi alt internaut. „Faptul că nu-l avem pe Ianis Hagi ne-a afectat mai mult decât am fi crezut. Avem nevoie de el, este diferit!„, a reacţionat şi un alt suporter.

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Cine sunt vinovaţii pentru situaţia în care a ajuns FCSB?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
8:20
Adrian Mutu nu i-ar spune “nu” FCSB-ului. Gigi Becali, motivul pentru care dă înapoi: “Eu n-aș accepta”
8:17
Cristi Chivu, pe lista scurtă a lui Real Madrid! Românul, văzut ca un posibil înlocuitor pentru Arbeloa
0:07
Văzut ca un posibil înlocuitor pentru Charalambous, Mutu îl “înţeapă” pe Becali: “Critici mai dure ca niciodată”
23:51 27 ian.
Ungaria, surpriză de proporţii la European! Favorita grupei riscă ratarea semifinalelor
23:23 27 ian.
Cum i-a numit Jose Mourinho pe Cristi Chivu şi Arbeloa, după ce s-a înţeles că i-a atacat!
23:20 27 ian.
O altă tragedie la PAOK! Un fan a murit când a auzit de accidentul teribil din România
1 “Şocant! Ce tragedie!” Reacţia presei din Grecia după accidentul şocant în care 7 fani PAOK au murit în România 2 Primul 11 al celor mai valoroşi fotbalişti din Liga 1. Liderul Craiova nu are niciun jucător. Cum arată Dream Teamul 3 Prima ipoteză în cazul accidentului din România, în care 7 fani ai lui PAOK au murit! Posibila cauză a tragediei 4 Ofertă de ultimă oră anunţată de Gigi Becali la FCSB: “Mai contează la mine încă 80.000 de euro?” 5 VIDEOGestul făcut de Răzvan Lucescu şi PAOK după decesul fanilor greci în accidentul din România 6 VIDEODramă în România: un microbuz cu fani ai lui PAOK, implicat într-un accident cu 7 morţi şi 3 răniţi
Citește și