Din câte se pare, Mbappe a fost scos din cantonamentul naţionalei Franţei. Atacantul celor de la PSG a fost trimis în izolare la domiciliul.
Kylian Mbappé da positivo por coronavirus https://t.co/uEXoN2J38t
— MARCA (@marca) September 7, 2020
Starurile de la PSG, depistate pozitiv cu COVID-19
Iniţial, de la campioana Franţei, PSG, au mai fost depistaţi pozitiv cu noul coronavirus, SARS-CoV-2, Neymar, Angel Di Maria, Leandro Paredes, Keylor Navas, Marquinhos si Mauro Icardi.
Wanda Icardi susţinea acum câteva zile că soţul său este negativ. Aceasta a postat chiar o fotografie în care apare alături de copiii săi, dar şi de atacantul celor de la PSG.
- 21 de ani are Mbappe
- Mbappe se află la naţionala Franţei
- Cupa Mondială 2025 la tenis de masă e live în AntenaPLAY (14-20 aprilie)
- Marele Premiu al Arabiei Saudite este live în AntenaPLAY, duminică, de la ora 20:00
- Cum l-a numit Ousmane Dembele pe Lionel Messi înainte de meciul crucial al PSG-ului cu Aston Villa
- Alex Maxim a semnat! Anunţul presei din Turcia
- „Nu ştiu de ce mi-a fost reziliat contractul” Laurenţiu Reghecampf a vorbit despre demiterea lui!
- Mişcare interesantă a lui Luka Modric! Jucătorul lui Real Madrid va fi acţionar la o echipă din Anglia
- Luis Suarez l-a muşcat de mână pe colegul Jordi Alba, în timpul unui meci