Închide meniul

Christian Vieri, dezvăluiri de senzație. "Mi-au fost atribuite multe escapade cu diferite femei. Aproape toate sunt adevărate"

Antena Sport Publicat: 1 mai 2020, 8:46

Comentarii
Christian Vieri, dezvăluiri de senzație. "Mi-au fost atribuite multe escapade cu diferite femei. Aproape toate sunt adevărate"

"Bobo" Vieri a vorbit despre aventurile avute în timpul carierei de jucător

Fostul internațional italian a făcut spectacol într-un interviu pentru Marca. A vorbit despre cele mai încinse momente pe care le-a trăit.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Christian Vieri, "vânătorul" de trofee

"Bobo" Vieri nu se ascunde după deget când vine vorba de aventurile avute în perioada în care juca pentru Juventus, Inter și Lazio.

"Mi-au fost atribuite multe escapade cu femei, în acei ani. Trebuie să fiu sincer, puține au fost inventate. Aproape tot ce ați citit în presă era adevărat. Multe dintre fetele pe care le vedeți în filme sau la televizor au făcut cunoștință cu 'Bomber'. De la 18 ani, au fost puține zile de abstinență. 

Am iubit-o numai pe Elisabetta Canalis. Pot spune că a fost dragostea vieții mele. Este singura care merită să fie menționată acum", a declarat fostul atacant pentru jurnaliștii spanioli.

Vieri a jucat un singur sezon pentru Juventus. A câștigat titlul în Serie A și a fost transferat imediat de Atletico Madrid. Nu a rezistat mai mult în Spania.

Reclamă
Reclamă

"La Juventus totul era profesionist. În schimb, în Madrid ieșeam în fiecare seară. Toți jucătorii ieșeau în oraș, doar nu era să rămân eu singur în casă. În orice caz, am fost cel mai bun marcator. Dar ieșeam să iau cina la ore târzii, apoi mă opream să și beau ceva", a continuat Vieri.
 

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Ce va face FCSB cu Bologna după umilinţa din campionat cu Metaloglobus?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
9:57
Mutu îl face praf pe Baiaram, aflat în conflict cu Rădoi: “A jucat 3 meciuri și e Pele?!”
9:51
Premieră în istoria NBA la meciul lui Oklahoma City Thunder! Campioana s-a impus dramatic cu Indiana Pacers
9:34
Dinamo vrea să dea marea lovitură! Ce fotbalist de la Steaua vrea să transfere
9:19
“Se întâmplă și la mine în țară”. Edi Iordănescu, reacție fermă după victoria dramatică obținută de Legia în UECL
8:47
Elias Charalambous l-a contrazis pe Gigi Becali, după ce patronul l-a făcut praf pe Șut: “Nu contează numele”
8:37
Reacţia fabuloasă a lui Răzvan Lucescu după ce presa din Grecia a catalogat meciul cu Lille “de Oscar”: “Dumnezeu ne ajută”
1 Mutu refuză să fie comparat cu Chivu: “Când duceam Rapid în play-off, nu întrebaţi de ce eu sunt acolo și el la Inter Unde16?” 2 UEFA a explicat în premieră de ce a șters Cupa Campionilor din dreptul lui FCSB. Cum a revenit la Steaua trofeul 3 Rupt de beat, un căpitan de la o echipă din România a făcut accident la ora 4.16 dimineaţa. Cum l-au găsit poliţiştii 4 Jucătorii făcuţi praf de Gigi Becali după înfrângerea cu Bologna! Cine e principalul vinovat: “A pierdut meciul” 5 L-au scos de pe lista UEFA, chiar înaintea meciului cu Bologna! Decizia luată de FCSB 6 FCSB – Bologna 1-2. Campioana României pierde al doilea meci la rând în Europa League
Citește și