Răzvan Lucescu a refuzat milioanele şeicilor. Anunţul făcut de arabi!

Dragoș Vasile Publicat: 4 decembrie 2021, 14:09 / Actualizat: 4 decembrie 2021, 16:02

Comentarii
Răzvan Lucescu a refuzat milioanele şeicilor. Anunţul făcut de arabi!

Hepta

Edi Iordănescu, pe punctul de a semna cu Al-Nasr

Edi Iordănescu negociază cu o nouă echipă la scurt timp după despărţirea de FCSB. Din informațiile AS.ro, antrenorul se află în negocieri avansate cu Al-Nasr, unul dintre cele mai importante cluburi din Arabia Saudită.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Cei de la Al Nasr nu renunță la ideea de a angaja un antrenor român. În trecut, ei l-au ofertat și pe Răzvan Lucescu.

“Clubul Al-Nasr a încercat să-l semneze pe antrenorul Răzvan Lucescu în urmă cu trei luni, dar Răzvan a închis negocierile și a refuzat”, au anunţat arabii.

Edi Iordănescu, la mare căutare după plecarea de la FCSB

Edi Iordănescu a plecat, recent, de la FCSB, dar pare că nu va sta prea mult timp pe bară. Tehnicianul de 43 de ani nu duce lipsă de oferte. Din informațiile AS.ro, Iordănescu a refuzat o ofertă extrem de tentantă din Arabia Saudită. Fostul tehnician al roș-albaștrilor a fost dorit, insistent, de Al-Hazem, echipă la care a ajuns, în cele din urmă, Costel Gâlcă.

Reclamă
Reclamă

Din informațiile AS.ro, Edi Iordănescu a refuzat 140.000 de euro pe lună, pentru el și staff-ul său, ceea ce înseamnă 1.680.000 de euro pe an. Un alt motiv pentru care Iordănescu ar fi refuzat oferta arabilor de la Al-Hazem și din cauza faptului că echipa se luptă la retrogradare. Din câte se pare, Costel Gâlcă va primi 1.080.000 de euro pe an, pentru el și staff-ul său.

Din informațiile AS.ro, pe lângă arabi, fiul lui Anghel Iordănescu mai este dorit și în Franța, dar se află și pe lista de posibili selecționeri a lui Răzvan Burleanu.

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Va califica Gică Hagi România la EURO 2028?
Loading ... Loading ...
Citește și:
16:10

Veste excelentă pentru Univ. Craiova! Ce decizie a luat Comisia de Disciplină, după bannerele rasiste de la meciul cu Rapid

15:46

Mesajul lui Rădoi pentru FCSB, la prezentarea oficială de la Gaziantep: „Nu sunt magician!”

14:58

Ruse, victorie mare în primul tur la Madrid: 6-0 în decisiv. Următoarea adversară: Rîbakina

14:29

Dinamo n-a scăpat de ce îi era mai frică. Lovitura confirmată de Zeljko Kopic înainte de meciul cu Univ. Craiova

13:51

FotoOficial! Rădoi a semnat cu Gaziantep. Moment fără precedent la conferință: „Vă mulțumesc pentru Lucescu”

13:20

Lotul României pentru Campionatul Mondial Divizia I/B. Meciurile tricolorilor vor fi LIVE în AntenaPLAY

1 Veste excelentă pentru FCSB. Anunțul făcut de Gigi Becali, după plecarea lui Mirel Rădoi 2 „M-am trezit cu antrenament anulat, mașinile dispărute din bază” Filmul plecării lui Mirel Rădoi de la FCSB 3 „L-am sunat deja”. Primul antrenor contactat de Mihai Stoica, după plecarea lui Mirel Rădoi de la FCSB 4 De asta a ajuns Chivu un zeu la Inter! Răspunsul genial când a fost întrebat de scandările fanilor 5 „Am crezut că a glumit”. Adrian Mutu, surprins când a aflat numele antrenorului dorit în locul lui Mirel Rădoi la FCSB 6 E gata! Turcii au anunţat când semnează Mirel Rădoi cu Gaziantep
Citește și