Lewandowski a marcat în Sevilla – Barcelona 0-3! Kylian Mbappe, „dublă” de senzaţie în Nantes – PSG 0-3. Toate rezultatele sunt AICI

Avatar photo

De Iulian Focșăneanu
Publicat: 3 septembrie 2022, 23:50

Au fost derby-uri de senzaţie în Europa. Lewandowski, Mbappe și Haaland s-au aflat din nou pe lista marcatorilor. Toate rezultatele sunt AICI.

Constantin Din, la AS.ro LIVE
23:15 CM 2022 | Toți pentru Pele! Starurile Braziliei, mesaj special pentru legenda fotbalului după calificarea în sferturile Campionatului Mondial 23:03 CM 2022 | Brazilia a schimbat portarul în timpul meciului cu Coreea de Sud! De ce l-a băgat Tite pe Weverton în locul lui Alisson 22:55 CM 2022 | Brazilia – Coreea de Sud 4-1. Samba în Qatar! Selecao s-a calificat în sferturile Campionatului Mondial, unde va înfrunta Croația 22:41 CM 2022 | Neymar a scris istorie în Brazilia – Coreea de Sud! Starul Selecao, într-o ierarhie selectă alături de Pele și Ronaldo 22:28 Gigi Becali a anunțat o nouă lovitură pe piața transferurilor! Plecarea care îi va rotunji conturile FCSB-ului 22:10 Gigi Becali, prima reacție după FCSB – CS Mioveni 5-1. Cum a explicat schimbarea din minutul 25. Cine e singurul jucător pe care l-a criticat 21:48 Mihai Pintilii a venit la interviu în locul lui Leo Strizu, după FCSB – CS Mioveni 5-1: “De-asta sunt aici!” 21:48 Florinel Coman nu e convins să mai rămână la FCSB: „E normal să caut o echipă!” 20:55 FCSB – CS Mioveni 5-1. A patra victorie consecutivă pentru roș-albaștri! Echipa lui Leo Strizu s-a apropiat de podium 20:52 Video“Tricolorii” lui Edi Iordănescu se hrănesc cu energia suporterilor, în drumul spre EURO: “Ne împing de la spate și ne ajută foarte mult!”
Darwin Nunez, în timpul unui meci pentru Liverpool
Fotbal extern • 12 nov., 16:40
Darwin Nunez, „dublă” de senzaţie în Liverpool – Southampton 3-1! Manchester City, învinsă în prelungiri de Brentford! Toate rezultatele, AICI
Răzvan Marin, într-un meci pentru Empoli
Serie A • 25 oct., 18:12
Răzvan Marin, în echipa celor mai slabi jucători din Serie A! Italienii l-au umilit pe jucătorul român
Ciprian Tătăruşanu
Serie A • 22 oct., 19:37
Ciprian Tătăruşanu, pasă de gol în AC Milan – Monza! Campioana Italiei, reverenţă în faţa portarului român: „Eşti o bestie!”