Scene incredibile! Naţionala U18 a Franţei a primit patru cartonaşe roşii în doar 20 de minute. Meciul cu Polonia U18 a fost întrerupt

De Valentin Pîrcălabu
Publicat: 25.09.2022, 22:24
Actualizat: 13.03.2023, 22:06

Naţionala U18 a Franţei a primit 4 cartonaşe roşii în doar 20 de minute

Scene incredibile în meciul dintre Franţa U18 - Polonia U18

Scene incredibile! Naţionala U18 a Franţei a primit patru cartonaşe roşii în doar 20 de minute, iar meciul cu Polonia a fost întrerupt. Echipa naţională U18 a Franţei a primit, duminică, patru cartonaşe roşii în numai 20 de minute şi meciul cu Polonia a fost întrerupt.

Duminică, echipele U18 ale Franţei şi Poloniei s-au întâlnit în finala turneului Lafarge, pe Stade Municipal de Beaublanc, din Limoges. La pauză scorul a fost 2-2.

Naţionala U18 a Franţei a primit patru cartonaşe roşii în doar 20 de minute

După reluare, în numai şase minute au fost eliminaţi doi jucători francezi: în minutul 55 a părăsit terenul Housni, iar în minutul 61 a fost eliminat Belocian. În minutul 72 a fost trimis la cabine şi Yoni Gomis. Pentru ca în minutul 75 Bile să comită un tackling periculos, şi să fie şi el eliminat, lăsând naţionala franceză în şapte jucători. Arbitrul a oprit meciul în minutul 77, iar victoria finală a revenit Poloniei, care marcase golul de 3-2 în minutul 70.

• Tenis de masă: Saudi Smash 2024, între 4 şi 11 mai, în AntenaPLAY
  • Play-off-ul din Championship e live în AntenaPLAY
  • Va termina Bayer Leverkusen sezonul fără înfrângere?

8:56 Arabii nu i-au dat nicio şansă lui Gigi Becali! Transferul anunţat. Jucătorul, surprins pe aeroport 8:32 „Nu e plăcut că toată lumea te înjură!” Alexandru Băluţă a reacţionat după ce a fost huiduit de tot stadionul la Craiova 8:17 Ce a putut spune Gigi Becali despre venirea lui Mircea Lucescu la Rapid. Declaraţii incredibile ale patronului de la FCSB 0:36 FotoKyren Wilson a câştigat Campionatul Mondial de snooker! L-a învins pe Jak Jones în finala de la Crucible 0:19 Marius Niculae a vorbit de un transfer „bombă” la Sporting Lisabona după ce „Leii” au luat titlul: „Sper să vină Ronaldo” 0:15 Gigi Becali, anunțul momentului despre revenirea lui Florin Tănase la FCSB! A spus totul după 0-2 cu Universitatea Craiova 0:00 Jucătorii făcuți praf de Gigi Becali după 0-2 cu Universitatea Craiova. Cine l-a impresionat: „O să fie fotbalist mare!” 6
    23:58
    Gigi Becali, „aroganţa” serii după înfrângerea cu Universitatea Craiova: „Aduceţi-ne antrenori, Gâlcă nu e de talia mea”
    6
    23:41
    Decizie peste capul lui Gigi Becali la FCSB! Jucătorul care a lipsit fără acordul milionarului: „I-a dat drumul fără să-mi spună”
    6
    23:31
    Alex Mitriţă a dat răspunsul final în privinţa ofertei de la FCSB! Ce a spus despre echipa naţională