Acest lucru nu l-a afectat însă pe mijlocaşul român care îşi anunţă din nou candidatura la titlul de golgheter în Rusia. Bicfalvi a reuşit o dublă în ultimul meci al echipei sale.
Fostul jucător al echipei lui Gigi Becali a deschis scorul în minutul 15, din penalty, şi a închis tabela cu o reuşită cu capul în minutul 67 al partidei.
Vezi aici golurile marcate de Bicfalvi
Bicfalvi este jucătorul celor de la Ural
Bicfalvi a fost cumpărat de echipa lui Gigi Becali în 2007, de la Jiul Petroşani. Acesta a evoluat pentru roş-albaştrii până în 2012, cu o scurtă escală la Buzău, în 2008.
Acesta s-a transferat apoi în Ucraina la Volyn Lutsk. Bicfalvi a mai evoluat pentru Liaoning, Dinamo, Tom Tomsk, iar din iarna lui 2017 a ajuns la Ural
- 32 de ani are Bicfalvi
- 2,4 milioane de euro este cota de piaţă a lui Bicfalvi
- Dublă reuşită de Bicfalvi
- NBA și NHL se văd live exclusiv în AntenaPLAY
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- Nigeria s-a calificat la Cupa Africii pe Națiuni 2025. Victorie cu mari emoții în fața Tunisiei
- Fotbalistul de la FCSB, cel mai slab de pe teren! A comis penalty la Cupa Africii și a fost schimbat primul
- Senegal, remiză cu RD Congo! Sadio Mane a adus un punct pentru naționala sa la Cupa Africii pe Națiuni 2025
- Mario Marinică îi antrenează la Cupa Africii pe Dumnezeu Știe, Divinul sau Minunatul! Viață grea n-a prins lotul
- Jucătorul din Liga 1 a adus prima victorie din istoria țării sale la Cupa Africii pe Națiuni, după 16 încercări































