ural

Eric Bicfalvi a semnat noul contract, la 35 de ani! „Aici îşi va încheia cariera”
Fotbal • 17 ianuarie, 12:29

Eric Bicfalvi, erou la Ural! Românul a marcat superb în prelungiri şi a declanşat nebunia în tribune
Fotbal extern • 11 august, 22:06

Eric Bicfalvi, declarație neașteptată după șase ani petrecuți în Rusia: „Am devenit rus!”
Fotbal extern • 21 februarie, 19:52

Olimpiu Moruțan, două pase de gol pentru Pisa! Eric Bicfalvi, „dublă” în Rusia. Doar remiză pentru Mircea Lucescu
Fotbal extern • 26 noiembrie, 22:06

Eric Bicfalvi, decisiv pentru Ural. Românul a marcat o „dublă” de senzaţie în ultima etapă din Rusia
Fotbal extern • 11 septembrie, 16:26

Ce a declarat antrenorul lui Ural, despre un posibil transfer al lui Eric Bicfalvi. Mijlocaşul este dorit de CFR Cluj
Fotbal • 19 iunie, 15:54

Eric Bicfalvi face show în Rusia. „Dublă” spectaculoasă în Ural – Rubin Kazan 3-0. E pe lista lui Edi Iordănescu. Hai, România! În fiecare zi
Suporter.as.ro • 15 mai, 18:35

Hai, România! În fiecare zi. Eric Bicfalvi, gol de generic în Rusia! Jucătorul nostru a reușit o execuție spectaculoasă din foarfecă
Suporter.as.ro • 23 aprilie, 16:38

VIDEO | Eric Bicfalvi, omul meciului în Rusia! Internaţionalul român, gol de trei puncte pentru Ural. Se află într-o formă de zile mari înainte de preliminariile pentru CM 2022
Fotbal extern • 13 martie, 13:28

VIDEO | Eric Bicfalvi are Rusia la picioare. A reuşit o nouă "dublă" pentru Ural şi aşteaptă veşti de la Mirel Rădoi
Fotbal • 1 noiembrie, 10:27

VIDEO | Gol fabulos reușit de Eric Bicfalvi în Rusia. Mijlocașul român a marcat din propria jumătate! A înscris 3 goluri în 8 minute
Fotbal • 21 octombrie, 14:15

Fost coleg cu Bicfalvi, ”Căpitanul” naționalei Armeniei și-a anunțat clubul că merge la război!
Fotbal • 2 octombrie, 16:35