Atacantul Milanului se află în aceste zile în Stockholm, capitala Suediei, acolo unde a jucat două mini partide cu porțile închise alături de Hammarby, formație la care este co-proprietar. Adversarul a fost Frej, ”satelitul” celor de la Hammarby.
Zlatan, debut cu gol în amicalul disputat în timpul pandemiei
Revenirea lui Zlatan pe teren s-a transformat într-un adevărat eveniment pentru lumea fotbalului. Suedezul a fost activ în acest amical și chiar a marcat un gol la scurt timp după ce a intrat pe teren. Reușita sa poate fi urmărită AICI.
Zlatan: "Jag var inte önskad, jag var inte välkommen, jag har gett Malmö FF 100 miljoner kronor, då ska man vara tacksam" pic.twitter.com/mtRN261OcQ
— Dplay Sport (@Dplay_Sport) April 24, 2020
Ibrahimovic a apărut la un interviu cu un mesaj special pe tricou: ”Astăzi sunt puternic”. În prima partidă Hammarby s-a impus cu 2-0, iar al doilea meci s-a încheiat la egalitate, 1-1.
- Zlatan a revenit pe teren în timpul pandemiei
- Suedezul a jucat pentru Hammarby
- Ibra, gol într-o partidă amicală
- Play-off-urile din NHL şi NBA sunt exclusiv în AntenaPLAY
- 6 Hours of Spa-Francorchamps e live în AntenaPLAY, pe 9 mai
- Vlad Chiricheş, aşteptat să semneze! Echipa unde e dorit fostul jucător al FCSB-ului
- “În altă ţară ai fi bătut măr”. Un fost căpitan de la Barcelona, suspendat după un scandal cu arbitri
- A plecat de la FCSB și a câștigat titlul! Adrian Șut, performanță de top în Emirate. A celebrat precum Chivu
- Alex Mitriță, înger și demon în China! A ratat un penalty, dar s-a revanșat incredibil în duelul românilor
- Adrian Șut nu revine la FCSB! Mijlocașul, la un pas de un super-transfer într-un campionat de top
































