Închide meniul

Anamaria Prodan, aroganță maximă din Las Vegas! Ce a putut posta în mijlocul scandalului monstru cu Gigi Becali

Antena Sport Publicat: 29 ianuarie 2021, 6:14

Comentarii
Anamaria Prodan, aroganță maximă din Las Vegas! Ce a putut posta în mijlocul scandalului monstru cu Gigi Becali

Anamaria Prodan se alfă la Las Vegas

Aflată în Las Vegas, acolo unde are o reședință, alături de familia sa, Anamaria Prodan nu a uitat de războiul cu familia Becali și a postat o fotografie în care apare cu un pahar de vin, alături de mesajul: ”F..k the loosers”.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Anamaria Prodan, atac dur la Gigi Becali

Dennis Man s-a transferat la Parma, iar mutarea a fost realizată de vărul lui Gigi Becali, Giovanni, lucru care a făcut-o pe agenta jucătorului de 22 de ani să răbufnească.

Mi se pare jenant ca Gigi Becali să facă așa ceva, în condițiile în care știe cât de mulți bani i-am adus, și cât m-am zbătut pentru jucătorii care azi sunt la el în echipă și nu i-am luat niciun ban. Asta ține de caracter și de foarte multe lucruri pe care nu le are.

Asta ține de bărbăție, dacă ești un bărbat șmecher, și ai demnitate, nu ai voie să faci așa ceva. Poți să spui: ”Domne, vreau ca vărul meu să facă parte din deal”. Atunci aș fi zis ok. Dar ca să faci asemenea porcării. Argăseală a sunat pe la Lausanne, să încerce să îl scoată pe Dennis din contract”, spunea, ieri, Anamaria Prodan pentru AS.ro.

Reclamă
Reclamă

Anamaria Prodan, ironii la adresa lui Gigi Becali

Prodan l-a făcut praf pe Gigi Becali, despre care susține că nu are bărbăție și că este un om fals. ”Familia lui ar trebuie să fie mândră de ce a făcut el”, a răbufnit Anamaria Prodan.

Dennis a spus că nu vrea să iasă din contract. L-a amenințat că dacă nu iese, nu se mai duce la Parma, că îl trimite la echipa la doua. Mi se pare așa de urât. Este sub demintatea unui bărbat, sau a unui patron. Nici nu vreau să mai vorbesc. Nici să nu ne mai pronunțăm numele. Pentru mine este ceva uluitor. Niciodată nu o să mai colaborez cu el.

Gigi Becali să se ducă la Biserică și să-i mulțumească lui Dumnezeu, să-i spună: sunt un om bun, nu sunt trufaș, nu sunt rău. Spoiala asta pe care o face el pe la televizor, cu omul lui Dumnezeu. Familia lui trebuie să fie mândră de ceea ce a făcut, fetele lui trebuie să fie mândre de ceea ce a făcut tatăl lor, mama lui, la fel”, a mai spus Anamaria Prodan la AS.ro.

Reclamă
  • AS.ro LIVE, emisiunea moderată de Cătălin Oprişan, este LIVE de luni până vineri, de la ora 10:30, pe pagina www.as.ro/live, dar și pe Facebook/AntenaSport și Youtube/Antenasport. Edițiile integrale pot fi urmărite pe antenaplay.ro.
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

O va ajuta Olimpiu Moruţan pe Rapid să ia titlul în Liga 1?
Loading ... Loading ...
Citește și:
23:50
Surpriză în grupa României la Europeanul de handbal. Campioana mondială și olimpică, învinsă la limită
23:28
Interul lui Cristi Chivu insistă pentru o “repatriere” de senzație. Colegul lui Dennis Man, dorit pe Meazza
23:20
LIVE TEXTInter – Arsenal 1-3. Cristi Chivu, duş rece în Liga Campionilor. Vezi toate rezultatele: Scor şoc în Bodo/Glimt – Manchester City
22:56
Cum a justificat Pep Guardiola eşecul ruşinos cu Bodo/Glimt
22:54
Kylian Mbappe i-a egalat recordul lui Cristiano Ronaldo! Gestul francezului după ce a marcat cu AS Monaco
22:49
Dan Șucu, transfer de la echipa învinsă dramatic de FCSB în Europa League. Portar de națională pentru Genoa
1 Jucătorul revine la FCSB. Mutarea a fost anunţată oficial: “Îi urăm mult succes” 2 Gata, Nicolae Stanciu a semnat. Clubul cu care a bătut palma 3 Surpriză de proporţii: Giovanni Becali a anunţat transferul lui Olimpiu Moruţan: “98-99% e aranjat” 4 Un club din Premier League forţează transferul definitiv al lui Radu Drăgușin 5 VIDEONu a rezistat! Selecţionerul Marocului l-a certat pe Diaz după ce şi-a bătut joc de penalty-ul din prelungiri! 6 FotoImagini rare cu părţinţii si sora lui Radu Drăguşin. Ce mesaj au avut la cununia civilă: “Să aibă o familie frumoasă”
Citește și