Fost golgheter în Slovenia, în sezoanele trecute, Vukusic "trăiește un adevărat infern la București", după cum susțin jurnaliștii sloveni.
”Să spui că Ante Vukusic a făcut greșeala vieții sale când a plecat de la Olimpija și a semnat cu Steaua nu ar fi departe de adevăr. Vukusic abia a ajuns la București, unde trăiește deja un infern”, au scris cei de la Ekipa24, citați de gsp.ro
Slovenii amintesc de faptul că achiziția lui Vukusic a fost criticată dur de Marcel Pușcaș, fost președinte al Stelei.
Achiziția lui Ante Vukusic, criticată de Marcel Pușcaș
Ante Vukusic a ajuns în această iarnă la FCSB și a evoluat doar în trei meciuri, fără a avea realizări.
”Hai să vedem. Cine l-a recomandat pe Vukusic? Și, dacă l-a recomandat cineva, ce competențe are acel recomandator? Are vreun ochi, o specialitate, o patalama la mână, un trecut fotbalistic? Sau, doar «hai să-l vedem pe Vukusic»!”, a declarat Marcel Pușcaș, zilele trecute.
MM Stoica nu a rămas dator şi i-a răspuns lui Marcel Puşcaş. Între cei doi a pornit un adevărat război al declarațiilor.
- AS.ro LIVE, emisiunea moderată de Cătălin Oprişan, este LIVE de luni până vineri, de la ora 10:30, pe pagina www.as.ro/live, dar și pe Facebook/AntenaSport și Youtube/Antenasport. Edițiile integrale pot fi urmărite pe antenaplay.ro.
- Ante Vukusic a ajuns în această iarnă la FCSB
- Achiziția lui Vukusic, criticată de Marcel Pușcaș
- Cele mai tari momente de la Campionatul Mondial sunt în AntenaPLAY
- Marele Premiu al Ungariei se vede în Universul Antena în weekend-ul 24-26 iulie
- FCU Craiova revine în fotbalul românesc! În ce ligă va evolua clubul lui Adrian Mititelu
- Flavius Stoican și-a găsit echipă! Cu cine a semnat după ce a fost aproape să retrogradeze cu Farul
- Flavius Stoican revine pe bancă, după despărțirea de Farul: „Sunt apreciat de acești oameni”
- Gicu Grozav, disputat de două echipe care vor promovarea în noul sezon
- Destinaţie surprinzătoare pentru jucătorul crescut de Steaua şi Rapid

































