"Sunt foarte încrezător, absolut! Să sperăm că mâine seară vom fi veseli. Foarte bine că Gigi Becali a spus că FCSB e peste noi din punct de vedere valoric. Niciodată n-am să-l contrazic. Dacă așa crede…vom vedea mâine, nu mai e mult.
Ștefan Gadola, despre CFR – FCSB: Va fi victorie pentru noi. Voi spune 2-0
Am emoții, sigur, întotdeauna am. Am emoții chiar și la un meci simplu, cu atât mai mult la această partidă. Dacă am câștiga meciul de mâine și apoi pe cel cu Craiova, aș putea spune că matematic sunt șanse foarte mari să luăm campionatul.
Va fi victorie pentru noi. Voi spune 2-0. Sper să fie 1-0 la pauză, că Dan Petrescu îmi dă emoții întotdeauna. Aș vrea să avem un avantaj de un gol la pauză pentru că sufăr foarte mult”, a spus Gadola, pentru gsp.ro.
După primele două etape disputate în play-off, CFR are un avantaj de 4 puncte în fruntea clasamentului, în faţa rivalelor FCSB şi Universitatea Craiova.
Partida dintre CFR Cluj şi FCSB se va disputa duminică, de la ora 20:00, în format LIVE TEXT pe antenasport.ro.
- CFR - FCSB, azi, 20.00, LIVE TEXT pe antenasport.ro
- CFR are un avantaj de 4 puncte în faţa rivalei FCSB
- Partida se dispută în etapa a treia a play-off-ului
- Sezonul din NBA se vede exclusiv în AntenaPLAY, începând cu 26 octombrie
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- Steaua şi Petrolul, remiză în Ghencea. Rapid, victorie împotriva unei echipe de Liga 2
- O nouă lovitură pentru FCU Craiova. Echipa lui Adrian Mititelu a pierdut un proces la FIFA și e bună de plată
- Caz de violență la Craiova U17- Rapid U17. Tatăl unui jucător oltean, bătut sub privirile lui Vasile Maftei
- “Se desființează echipa!” Decizie şoc în fotbalul românesc: Constantin Budescu și-a reziliat contractul
- Ilie Dumitrescu: “Dumnezeu să-l odihnească!” Prima reacţie după ce a murit o legendă a Stelei
































