Cristian Bălgrădean, considerat trădător la FCSB! ”Nu mă interesează situația lui. Ați văzut și reacția colegilor lui”

Dan Roșu Publicat: 17 mai 2020, 18:54

Comentarii
Cristian Bălgrădean, considerat trădător la FCSB! ”Nu mă interesează situația lui. Ați văzut și reacția colegilor lui”

Cristi Bălgrădean are o situație complicată

Între timp, situația portarului s-a complicat serios. Transerul lui nu a fost înregistrat la LPF de campioni. Asta nu îl impresionează pe Helmut Duckadam.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Helmut Duckadam: Habar n-am care e situația lui Cristi Bălgrădean

”Habar n-am care e situația lui Bălgrădean și nu mă interesează. El nu a fost corect față de colegii lui. În rest, avea tot dreptul să semneze cu oricine. 

S-a văzut și în reacția colegilor că nu a fost corect cu ei. E strict problema lui”, a spus Duckadam, la Pro X.

O altă problemă a lui ”Pufi” este faptul că Dan Petrescu vrea să îi prelungească înțelegerea lui Arlauskis, care, dacă va rămâne, ar avea postul de titular asigurat.

O șansă de scăpare pentru Bălgrădean, în acest moment, poate fi UTA. 

Reclamă
Reclamă

Un milion de euro este cota de piață a lui Bălgrădean (32 de ani) 
 

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Ştim toate echipele calificate la World Cup 2026. Cine va câştiga trofeul?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
21:12

BREAKING NEWSCând va fi stabilit numele noului selecționer: „Asta va fi propunerea oficială”

21:02

“Au dezamăgit” Florin Răducioiu a spus care sunt principalii vinovaţi pentru ratarea calificării la Mondial!

20:35

VideoJurnal Antena Sport | Chemat de Djokovic în galeria de la Zenica cu Italia, bosniacul Dzumhur a spus “pas”

20:33

„Să iasă să ne spună de ce a renunțat la Farul” Hagi, tras la răspundere înainte să preia naționala

20:31

VideoJurnal Antena Sport | De la puști vine speranța

20:30

VideoJurnal Antena Sport | Împreună la bine şi la rău

1 EXCLUSIV“Ne facem de râs, e o ruşine” Andrei Raţiu a răspuns şi acuzaţiilor la adresa lui legate de Mircea Lucescu! 2 EXCLUSIVFRF a anunţat oficial numirea unui nou selecţioner în locul lui Mircea Lucescu: “Sper să avem succes” 3 Filipe Coelho a semnat! Anunţul despre antrenorul Universităţii Craiova: “Mult succes” 4 Prima plecare de la FCSB. Mirel Rădoi a decis să renunţe la jucătorul de naţională 5 Gigi Becali pierde dreptul de a folosi numele Steaua și procesul pentru 37 de milioane de euro. Decizia luată de CCR 6 Declaraţia incredibilă a preşedintelui Federaţiei Italiene după dezastrul din Bosnia! Jignire uriaşă
Citește și