Dinu Todoran a intrat în pâine la FCSB! A făcut 3 schimbări la pauza meciului cu FC Botoșani. Stipe Vucur a rezistat doar o repriză la debut

Publicat: 15.07.2021, 21:46

Dinu Todoran a intrat în pâine la FCSB

Cea mai scurtă conferință de presă

Hepta

Dinu Todoran a intrat în pâine la FCSB! În meciul cu FC Botoșani, noul antrenor al roș-albaștrilor a făcut nu mai puțin de trei modificări la pauză.

Todoran i-a scos din teren pe Oaidă, Haruț și Vucur și i-a introdus pe Ovidiu Popescu, Iulian Cristea și Ondrasek.

Este o abordare mai veche a FCSB-ului să facă schimbări în apărare la pauză. Nici debutanții nu rezistă prea mult. Stipe Vucur a stat în teren doar 45 de minute la primul meci în tricoul roș-albaștrilor.

Todoran i-a oferit minute și altui debutant, Zdeněk Ondrášek. Atacantul ceh trebuie să înceapă să dea goluri rapid ca să-l impresioneze pe Gigi Becali.

FCSB a cerut penalty în minutul 3 din noul campionat

A reînceput Liga 1! Odată cu reluarea competiției interne, au apărut și controversele. FCSB a cerut penalty în minutul 3 din noul campionat.

Roș-albaștrii au protestat vehement după un contact produs între „perla” Popescu și Bogdan Racovițan, petrecut pe linia careului de 16 metri.

Faza a plecat de la o combinație între Florin Tănase și Octavian Popescu. Arbitrul Sebastian Colțescu a lăsat jocul să continue, spre disperarea roș-albaștrilor.

Nu avem încă VAR în România ca să ne lămurim dacă FCSB trebuia să primească penalty. FRF speră ca vide-arbitrajul să fie folosit în 2022, la meciurile din play-off.

21:34 Marius Șumudică și-a pierdut răbdarea! Cât timp mai are la dispoziție Dan Șucu să-l aducă la Rapid: „Până atunci mai aștept!” 21:16 Dan Petrescu, primă uriașă la CFR Cluj după doar 3 meciuri! Modul prin care „Bursucul” își poate umple conturile 20:48 Paul Pogba devine actor după ce a fost suspendat pentru 4 ani din fotbal! Anunțul făcut în presa din Franța 20:42 Radu Drăgușin, sfătuit de fani să plece de urgență de la Tottenham, după eșecul cu Liverpool: „Trebuie să scape imediat!” 20:12 Foto„Să-ți spun o poveste!” Florinel Coman și soția lui, ședință foto superbă de Paște! Imaginile care i-au cucerit pe fani 20:09 FotoPaula Badosa și Stefanos Tsitsipas s-au despărțit! Anunțul care a șocat întreaga lume a tenisului 20:00 VIDEOAbbi Pulling a dominat F1 Academy de la Miami! Victorii în ambele curse, live în AntenaPLAY 19:24 Ce note au primit Dennis Man și Valentin Mihăilă după ce au făcut spectacol la Parma! Italienii au fost impresionați de români 19:07 „Nu m-am bucurat la goluri, îmi vine să plâng” Un jucător de la Petrolul a cedat, după ce s-a salvat matematic de la retrogradare 19:00 VIDEOEliza Samara – Chen Xingtong a fost live, în AntenaPLAY. Românca a fost eliminată de la Saudi Smash 2024 Vezi toate știrile

Zodii care se pot muta din țară după Paște. Nativii care au luat o decizie importantă pentru viața lor

Zodii care vor avea parte de un Paște de vis. Nativii care își creează amintiri alături de cei dragi