Distanţarea socială a fost călcată în picioare şi scandări xenofobe la întâlnirea jucătorilor de la FCSB cu fanii la baza din Berceni

Antena Sport Publicat: 23 iulie 2020, 8:23 / Actualizat: 12 mai 2021, 10:33

Scanări xenofobe la baza din Berceni

Deşi autorităţile fac apel să se respecte distanţarea socială, acest lucru nu s-a întâmplat în faţa bazei de Berceni. Pe imagini se poate vedea cum fanii stau unul lângă altul şi nu poartă măşti de protecţie.

Mai mult, aceştia au avut scandări xenofobe alături de jucători la adresa Ungariei.

FCSB, primul trofeu după 4 ani!

FCSB s-a impus la limită cu scorul de 1-0, în faţa celor de la Sepsi, în finala Cupei României. Roş-albaştrii au câştigat astfel primul trofeu după o secetă de 4 ani, ultimul a fost Cupa Ligii, cucerită în 2016.

Dennis Man a fost cel care a adus trofeul Cupei României la FCSB. Acesta a marcat în minutul 65 după o gafă a fundaşilor adverşi. "Perla" lui Becali a fost desemnat şi omul meciului.

Cine va fi golgheterul Ligii 1?

22:53 AS.ro LIVE | Alexandru Corneschi este invitatul lui Dan Pavel. Poveştile de senzaţie ale celui mai rapid maratonist român 22:50 Dennis Politic a cedat şi a transmis un mesaj categoric, după Botoşani – Dinamo 2-1: „Suntem penibili!” 22:37 LIVE VIDEOLeicester – Southampton 1-0. Liderul din Championship vrea să se distanţeze în fruntea clasamentului 22:20 „Ceva nu se leagă!” Răzvan Patriche, la pământ după ce Dinamo a fost învinsă în prelungiri de Botoşani 22:18 Ionel Dănciulescu a găsit principalul vinovat după ce Dinamo a fost învinsă de FC Botoşani: „Interpretează foarte prost” 21:59 Dinamo Bucureşti – Skjern Handbold 28-27, în turul sferturilor European League 21:51 Dinamo şi FCU Craiova, ultimele clasate în Liga 1! Cum arată clasamentul în play-out cu 3 etape înainte de final 21:16 „Sper să le stricăm sărbătoarea” Anunţul lui Laszlo Dioszegi înainte de Sepsi – FCSB! 21:08 Dan Petrescu nu va aştepta finalul sezonului! Când va reveni pe banca lui CFR Cluj 21:00 LIVE VIDEOAl Hilal – Al Ain se joacă ACUM, AntenaPLAY! Se stabileşte prima finalistă din Liga Campionilor Asiei Vezi toate știrile