Iordănescu a asigurat că nu îşi face griji că ar putea fi demis. Cu el pe bancă, roş-albaştrii au remizat cu Sepsi, scor 1-1, şi au suferit o adevărată umilinţă în Gruia. Fosta lui echipă, CFR Cluj, a câştigat cu 4-1.
Edi Iordănescu, mesaj pentru Gigi Becali: “Patronul să fie mereu lângă noi!”
“Eu îmi doresc să fie patronul mereu lângă noi, nu pentru liniştea mea, ci pentru liniştea echipei. Eu deja după 11 ani în meseria asta mă clatin mai greu, după un rezultat sau altul, indiferent care ar fi. Chiar şi după un rezultat cum a fost cel de la Cluj, care nu a fost uşor de digerat“, a declarat Edi Iordănescu pentru digisport.ro.
Pentru FCSB urmează chiar derby-ul cu Dinamo. Marea rivală are o serie catastrofală! “Câinii” au pierdut ultimele patru meciuri din campionat fără să înscrie vreun gol. Mai mult, Dinamo şi-ar putea pierde căpitanul. Golgheterul Ligii 1, Deian Sorescu, este pe punctul de a se transfera la Legia Varşovia.
Gigi Becali forţează loviturile verii pe piaţa transferurilor
Claudiu Keşeru a venit în România şi a semnat cu FCSB. Urmează alte 3 lovituri pe care Gigi Becali vrea să le dea. Becali vrea să-i aducă de la campioana CFR Cluj pe Arlauskis, Latovlevici şi Chipciu.
Giedrius Arlauskis, Iasmin Latovlevici şi Alex Chipciu au făcut istorie la FCSB. Toţi 3 au luat titlul cu echipa lui Becali. Dacă mutările se fac, cei 3 se vor reîntâlni cu Edi Iordănescu. Actualul tehnician de la FCSB i-a antrenat în primăvară şi i-a făcut campioni.
- Edi Iordănescu cere susţinere din partea lui Gigi Becali
- Ce a declarat antrenorul lui FCSB înaintea derby-ului cu Dinamo
- Play-off-urile din NHL şi NBA sunt exclusiv în AntenaPLAY
- 6 Hours of Spa-Francorchamps e live în AntenaPLAY, pe 9 mai
- Inedit! Cum vor fi celebrați eroii Stelei la 40 de ani de la câștigarea Cupei Campionilor Europeni cu Barcelona
- Pintilii îi calcă pe urme lui Rădoi! Ce ofertă neașteptată a primit după despărțirea de FCSB
- Un om din interiorul FRF face praf inovațiile lui Burleanu: “Fotbalul românesc se dezvoltă doar pe foaie”
- Momente de panică la naționala feminină a României. Selecționerului Pedrazzini i s-a făcut rău
- Nicușor Dan a dezvăluit adevăratul motiv pentru care a lipsit de la priveghiul lui Mircea Lucescu


































