“Sunt fericit că am câştigat, nu e uşor cu Voluntari. Mă bucur că am marcat. Acum am demonstrat de ce suntem pe primul loc. Voluntari a fost foarte bună, au jucat bine mijlocaşii şi atacanţii.
Am fost norocoşi, şi ei avut ocazii în prima repriză. Am avut noroc, poţi da gol la ultima fază. Aşa e fotbalul”, a spus Omrani, la finalul meciului.
CFR Cluj – Voluntari 1-0. CFR păstrează distanţa de Craiova
CFR Cluj a învins, sâmbătă seară, pe teren propriu, cu scorul de 1-0, FC Voluntari, într-un meci din etapa a 14-a a Ligii 1.
După acest rezultat, CFR Cluj a rămas la 8 puncte de Universitatea Craiova. Feroviarii au 36 de puncte după primele 14 meciuri. A fost a 12-a victorie a echipei lui Dan Petrescu, care a primit doar 8 goluri.
- CFR Cluj – Voluntari 1-0
- Billel Omrani a marcat în minutul 90
- Sezonul din NBA se vede exclusiv în AntenaPLAY, începând cu 26 octombrie
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- Ilie Stan depune plângere penală împotriva CJ Buzău. El și jucătorii își cer banii, după ce Gloria s-a desființat
- Rupt de beat, un căpitan de la o echipă din România a făcut accident la ora 4.16 dimineaţa. Cum l-au găsit poliţiştii
- Dorinel Munteanu, pe lista unei noi echipe. De ce depinde totul
- Adrian Mititelu regretă că investeşte la FCU: “Cea mai mare greșeală a vieții mele. Am distrus viața unor oameni”
- Fost antrenor al lui Cristiano Ronaldo, în România, în Liga 2, la Slatina! Cum este posibil
































