EXCLUSIV | Ilie Poenaru aşteaptă telefonul de la Gigi Becali: “Se poate lucra cu el! E normal să am ofertă, munca mea e apreciată!”

Antena Sport Publicat: 21 mai 2021, 15:03

Comentarii
EXCLUSIV | Ilie Poenaru aşteaptă telefonul de la Gigi Becali: Se poate lucra cu el! E normal să am ofertă, munca mea e apreciată!

SportPictures / Razvan Pasarica via Hepta

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google

Ilie Poenaru aşteaptă oferta de la Gigi Becali. Acesta este unul dintre antrenorii doriţi de Gigi Becali la FCSB. Antrenorul celor de la Clinceni l-a anunţat pe patronul FCSB că aşteaptă telefonul de la el.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

O echipă ca FCSB, un brand care are intenţia de a te chema la negocieri, te face să te simţi apreciat. E normal ca în momentul acesta, după tot ce am realizat la Clinceni, e normal să am nişte oferte de la FCSB sau de la alte echipe. Şi eu si Marius suntem antrenori care am făcut performanţe şi am realizat ceva anul acesta. Mă bucur că sunt apreciat şi munca mea e apreciată. Deocamdată sunt sub contract cu Clinceni, mai avem un meci de jucat miercurea viitoare. Trebuie să vorbesc cu cei de la Clinceni să văd dacă îmi dau voie să merg la negocieri. E posibil să am o discuţie cu domnul Becali“, a spus Ilie Poenaru în exclusivitate pentru AS.ro.

Ilie Poenaru aşteaptă oferta de la Gigi Becali

Ilie Poenaru nu se teme de colaborarea cu Gigi Becali. Acesta e convins că poate rezista presiunilor puse de patronul FCSB.

Depinde de fiecare şi de modul de comunicare. De ce să nu poţi să lucrezi cu domnul Becali? Eu cred că se poate. Comunicarea cred că există şi dacă ai argumente, cred că se poate colabora destul de bine. Este un lot foarte bun, care s-a bătut şi anul acesta la titlu. Au fost meciuri şi meciuri, poate că nu au gestionat anumite momente“, a mai spus Ilie Poenaru.

Gigi Becali, refuzat de Şumudică şi Dică

Gigi Becali s-a lovit de două refuzuri până acum. Prima dată a încercat să îl aducă pe Marius Şumudică. Acesta a refuzat, după ce nu i-a fost acceptat întreg staff-ul. Becali a încercat să îl aducă pe Nicolae Dică. Nici secundul naţionalei nu a acceptat să revină.

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Azi e El Clasico. Cum se termină derby-ul Barcelona - Real Madrid?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
0:28

A scris istorie după El Clasico! Primul jucător din istorie cu titlu în Spania, Anglia, Italia, Germania și Portugalia

0:21

„Surpriză”. Spaniolii, surprinși de ce s-a întâmplat pe teren, după ce Barcelona a câștigat titlul în La Liga

0:20

Pedri, mesaj emoţionant pentru Hansi Flick, după ce Barcelona a cucerit titlul în La Liga: “Pentru tatăl lui”

0:11

„Nu voi uita niciodată acest moment!” Reacția plină de emoție a lui Hansi Flick după titlul Barcelonei

0:00

Pentru prima dată în istorie: Barcelona a câștigat titlul și a stabilit o bornă umilitoare pentru Real Madrid

23:55 10 mai

CAMPEONES! Barcelona sărbătorește titlul 29 după victoria din El Clasico! Rashford, reușită fantastică

1 Iuliu Mureşan a anunţat o revenire uriaşă la CFR Cluj! “M-a sunat aseară, să avem o discuţie” 2 Când se joacă FCSB – Botoșani, semifinala barajului de calificare în Conference League. Partida, pe terenul campioanei 3 „Nu se poate! Este atât de greșit!” Legenda lui United, șocată de golul anulat care o duce pe Arsenal aproape de titlu 4 „Renunță la 50.000 de euro”. Singura condiție pusă de Daniel Pancu pentru a semna cu Rapid. Detalii de la negocieri 5 Ce mesaj a putut să transmită Kylian Mbappe, în timpul El Clasico. Barcelona o conducea deja cu 2-0 pe Real Madrid 6 Calculele pentru ca Dinamo să încheie sezonul pe locul 3! Cum pot evita “câinii” barajul pentru Conference League
Citește și