DSP Constanta anunţă că 22 de persoane de la Academia Hagi au Covid-19. Gică Popescu a avut coronavirus acum două luni.
"Când a izbucnit, am avut 24 de ore dureri de cap, am avut frisoane. Eu am crezut tot timpul ca sunt răcit", a spus Gică Popescu.
"Acest virus a oprit lumea! Nu un campionat de fotbal, a oprit toate competiţiile sportive. Până la urmă, cred că toată lumea o să facă acest virus. O să ajungem să murim de foame. Nu am emoţii pentru că eu am mult mai multe probleme, poate chiar mai grave decât coronavirusul", spune şi Duckadam.
Duckadam are probleme la inima. Si-a pus bani deoparte pentru zile negre.
"Eu sunt neamţ. Nu am foarte mulţi bani, dar eu cu gândul ăsta trăiesc, să aibă familia mea din ce trăi un an, doi. E bine să ne punem bani deoparte", a mai spus Duckadam.
- Helmut Duckadam, scenariu apocaliptic post-pandemie
- Ce măsuri de siguranţă şi-a luat
- Cupa Mondială 2025 la tenis de masă e live în AntenaPLAY (14-20 aprilie)
- Panathinaikos - PAOK, meci din play-off-ul Superligii Greciei, e live în AntenaPLAY, duminică, de la ora 19:00
- Soţia brazilianului Ronaldo a răbufnit: „Corupţia continuă! O ţară dezgustătoare”
- Gică Hagi, ultimatum pentru jucători! Anunţ clar după ce Farul a ratat play-off-ul: „E important”
- Florin Talpan a răbufnit, după ce nu a fost numit comandant la CSA Steaua. Scenariul incredibil lansat: „Vor să-l ajute pe Becali”
- Dumitru Dragomir anunţă o nouă forţă în fotbalul românesc: „E printre cei mai mari conducători din ţară. Se pricepe mai bine decât Becali”
- A murit Gabor Biro, dublu campion al României cu UTA! A eliminat-o din Cupa Campionilor pe Feyenoord, care era câştigătoarea en-titre a competiţiei