Din informațiile AS.ro, Petrea a anulat antrenamentul echipei pentru că la baza FCSB din Berceni nu a fost curent. Jucătorii au mers astfel la casele lor urmând să revină sâmbătă la bază, în speranța că până atunci problemele se vor rezolva.
FCSB se va deplasa la Mediaș
FCSB va relua campionatul la Mediaș, acolo unde va întâlni Gaz Metan. Partida se va disputa luni, de la ora 21:00.
FCSB este pe primul loc în Liga 1, după 10 etape, cu 24 de puncte, la egalitate cu Universitatea Craiova, dar cu un golaveraj mai bun.
Jucătorii de la FCSB au dat kilometrajul peste cap
FCSB a câştigat ultimele cinci meciuri din campionat şi este pe primul loc în clasament. În spatele rezultatelor, stă munca depusă în teren. Jucătorii lui FCSB au alergat la nivelul echipelor din Champions League.
La ultimele două etape de Liga 1, jucătorii lui FCSB au alergat în medie aproape 110 kilometri pe meci. Asta le-a adus victorii clare: 2-0 la Giurgiu, cu Chindia, și 4-1 cu Botoșani, pe Arena Națională.
- Motivul pentru care FCSB și-a anulat antrenamentul
- FCSB se va deplasa la Mediaș pentru meciul cu Gaz Metan
- NBA și NHL se văd live exclusiv în AntenaPLAY
- Liga Campionilor Asiei şi Liga Campionilor Asiei 2 sunt live în AntenaPLAY
- Gabi Matei, aşteptat la antrenamente, în ciuda scandalului pariurilor: “Sunt curios dacă o să vină”
- Daniel Pancu cere măsuri aspre în scandalul pariurilor de la Păulești: „Privare de libertate”
- Fostul atacant de la FCSB, adus în fața Comisiei de Integritate a FRF, după scandalul pariurilor de la Păulești
- Patru persoane reținute în dosarul blaturilor din Liga a 3-a. Fostul jucător de la FCSB e și el pe listă
- Reacția primarului din Păulești după apariția scandalului de meciuri trucate în Liga a 3-a. Mesaj ferm transmis


































