gaz metan fcsb

Gaz Metan – FCSB 0-1 | Ilie Poenaru şi-a criticat echipa după înfrângere: „A fost o lipsă de reacţie”. Ce l-a nemulţumit pe antrenorul Mediaşului
Fotbal intern • 11 decembrie, 23:00

Gaz Metan – FCSB 0-1 | Florin Tănase a făcut scandal după victoria de la Mediaş: „Nu am mai văzut aşa ceva”. Ce spune despre lupta la titlu cu CFR Cluj
Fotbal intern • 11 decembrie, 22:44

Gaz Metan Mediaș-FCSB 2-3. Trupa lui Petrea are șase victorii la rând și e pe primul loc! Golul victoriei, înscris în minutul 90
Fotbal intern • 23 noiembrie, 16:50

FCSB poate reveni pe locul 1 în Liga 1! Toni Petrea a pregătit două sisteme pentru meciul cu Gaz Metan
Fotbal intern • 23 noiembrie, 6:33

FCSB a plecat la Mediaș fără 4 jucători. Ce le-a transmis Toni Petrea lui Tănase și Man
Fotbal intern • 22 noiembrie, 11:38

EXCLUSIV | Probleme la FCSB! Toni Petrea a decis să anuleze antrenamentul echipei
Fotbal intern • 20 noiembrie, 16:18

Atitudine de căpitan, la declaraţii :)! Moruţan îşi anunţă candidatura la banderola FCSB
Fotbal intern • 25 iulie, 20:55

Explicaţiile FCSB! De ce a fost Petre schimbat la pauză şi ce se încearcă prin numirea lui Moruţan căpitan. Situaţia jucătorilor aflaţi în vacanţă
Fotbal intern • 25 iulie, 20:26

Gaz Metan – FCSB 0-1. Vînă a adus victoria echipei sale! Roş-albaştrii au ratat de trei ori singuri cu portarul
Fotbal intern • 25 iulie, 18:00