FCSB îi poate găsi înlocuitorul lui Gnohere tot în Liga 1. ”E printre cei mai buni. Aveam ofertă de 1.500.000 de euro”

Antena Sport Publicat: 5 iunie 2020, 11:23 / Actualizat: 12 mai 2021, 11:26

Comentarii
FCSB îi poate găsi înlocuitorul lui Gnohere tot în Liga 1. ”E printre cei mai buni. Aveam ofertă de 1.500.000 de euro”

FCSB îi poate găsi înlocuitorul lui Gnohere tot în Liga 1. ”E printre cei mai buni. Aveam ofertă de 1.500.000 de euro”

Croatul a înscris de șase ori pentru moldoveni, iar Valeriu Iftime susține că a primit o ofertă de 1.500.000 de euro pentru Dugandzic. De asemenea, Iftime spune că dacă Gigi Becali i-ar oferi o ofertă bună, atunci l-ar putea ceda la FCSB.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Dugandzic, posibil înlocuitor al lui Gnohere la FCSB

”Marko Dugandzic pare un fenomen dacă a dat atâtea goluri, eu cred că este unul dintre cei mai buni atacanți din România. Sper să îl țină forma și la finalul campionatului și, dacă va reuși să continue evoluțiile, cu siguranță va avea oferte bune.

Eu aveam ofertă de 1.500.000 de euro pentru el înainte de pauză. Domnul Becali se poate gândi la el, că e un atacant foarte bun, dar la câți vrea el să dea, nu pleacă jucătorul. Marko Dugandzic e jucător de cupe europene”, a spus Iftime la PRO X.

Marko Dugandzic joacă la Botoșani din iarnă, fiind cumpărat din postura de jucător liber de contract.

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Cine va câştiga titlul în Liga 1?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
0:37

Slovacia – Kosovo 3-4. Surpriză uriașă la Bratislava! Lista completă a echipelor calificate în finala barajului

23:46 26 mart.

Slovacia – România e live în Universul Antena (marţi, 21:45), după ratarea calificării la World Cup 2026

23:45 26 mart.

Vincenzo Montella, iritat de întrebarea unui român după victoria Turciei: “Sunteți provocator”. Ce replică a dat

23:30 26 mart.

Răzvan Marin a spus ce s-a întâmplat în vestiarul României, după eşecul cu Turcia: “Asta cred că va face domnul Lucescu”

23:23 26 mart.

“Următorii la rând!”. Presa din Turcia, reacție arogantă după victoria contra României în barajul de Mondial

23:10 26 mart.

Marius Șumudică a desființat naționala României, după 0-1 cu Turcia. Atac la adresa lui Mircea Lucescu

1 Patru jucători, în afara lotului pentru duelul cu Turcia de la Istanbul. Pe cine a trimis Lucescu în tribune 2 VideoMircea Lucescu, anunţ despre viitorul său după Turcia – România 1-0. Ce jucător a criticat “Il Luce” 3 Mircea Lucescu a decis echipa de start pentru meciul cu Turcia! Revenire importantă în primul 11 4 Turcia – România 1-0. Tricolorii ratează și ultima șansă de calificare la World Cup 2026 5 Mulţumim, Mircea Lucescu! Bine ai venit, Gică Hagi! Viitorul României e în Universul Antena 6 Turcii anunță o pierdere grea pentru naționala Românei. L-au scos din echipa de start
Citește și