Închide meniul

Gigi Becali a făcut primele două oferte oficiale: 200.000 de euro pentru un fundaş din playoff

Antena Sport Publicat: 30 mai 2021, 19:41

Comentarii
Gigi Becali a făcut primele două oferte oficiale: 200.000 de euro pentru un fundaş din playoff

Hepta

Gigi Becali a făcut primele două oferte oficiale pentru jucătorii pe care îi doreşte la FCSB. Este vorba de Alexandru Crețu, jucător liber de contract, şi Branislav Ninaj, fundaşul slovac al celor de la Sepsi. Ninaj are 1,91 înălțime și este sub contract cu Sepsi.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Gigi Becali a făcut primele două oferte oficiale

Gigi Becali a făcut primele oferte oficiale pentru jucătorii pe care îi doreşte. Pentru fundaşul de la Sepsi, Gigi Becali, a făcut o ofertă oficială 200.000 de euro, conform gsp.ro. Ajuns în iarnă la Sepsi, Ninaj s-a impus imediat. A jucat 16 meciuri meciuri pentru formația lui Leo Grozavu, dintre care 12 au fost disputate ca titular.

Gigi Becali a făcut şi o ofertă oficială pentru Alexandru Creţu. Îi oferă 15.000 de euro şi o primă de instalare de 100.000 de euro.

O să îi iau pe Crețu și Ninaj, dacă vor, ca să dea cu capul! Eu i-am ales, nu antrenorul sau altcineva. Am zis că îmi place de Ninaj pentru că dă cu capul. Mladen Jutric e buniciel. Măcar să nu mai luăm goluri din faze fixe, din corner. Vreau fundaș central puternic. Nu Sergio Ramos, dar să fie puternic.

Marea dorința a lui Gigi Becali

Becali a dezvăluit și motivul pentru care vrea să aducă fundași centrali înalți. Finanțatorul FCSB s-a saturat ca echipa sa să primească goluri din faze fixe.

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă

Cina va câştiga titlul mondial în Formula 1?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
20:20
LIVE SCOREFC Argeş – Rapid 1-1, în Cupa României. Repriză spectaculoasă la Mioveni!
20:14
Accidentare horror în FC Argeș – Rapid! În mod surprinzător, fotbalistul a mai jucat 10 minute
19:56
Ciprian Marica, glumă sau “săgeată” spre Mircea Lucescu? “Are 80 de ani și ține locul ocupat”
19:45
Cristi Borcea surprinde! Pe cine vede viitor selecționer al naționalei României
19:30
Barcelona pregătește o lovitură de proporții! Doi jucători la schimbul starului de 100 de milioane de euro
19:09
Lovitură înainte de UTA – FCSB! Au anunțat boicot: „Nimic nu s-a schimbat”
1 VIDEOCe moment de 1 decembrie! România, victorie uriaşă de Ziua Naţională, la Cupa Mondială Echipe Mixte 2 E oficial! FCSB rămâne fără Siyabonga Ngezana. Unde merge fotbalistul 3 Lautaro Martinez a dat cărţile pe faţă despre relaţia cu Cristi Chivu: “Face asta prea mult” 4 Roxana Moise a murit la 39 de ani 5 Transferul momentului pentru FCSB. A ajuns la București să semneze: “Mă bucur să fiu din nou aici” 6 Ireal! Numărul de bilete vândute pentru derby-ul FCSB – Dinamo
Citește și