Închide meniul

Gigi Becali a refuzat oferte de peste 10 milioane de euro pentru Dennis Man. Anunţul făcut de Mihai Stoica

Dan Roșu Publicat: 23 septembrie 2020, 8:31 / Actualizat: 12 mai 2021, 9:35

Comentarii
Gigi Becali a refuzat oferte de peste 10 milioane de euro pentru Dennis Man. Anunţul făcut de Mihai Stoica

Mihai Stoica, anunţ despre Dennis Man

"Dennis s-a maturizat mult şi faptul că nu a plecat deşi au fost oferte şi au fost oferte concrete, se bătea recordul din punct de vedere al sumei încasate de un club de fotbal din Romania, dar Gigi a considerat că nu este momentul să plece. 

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Şi cred că şi pentru Dennis, la noi deja s-a verificat, este un câştig pentru că va pleca, atunci când va pleca, mai bine pregătit. Şi fizic, şi mental. Îi stătea foarte bine cu banderola, cel puţin aşa am văzut eu", a spus Stoica, pentru Telekomsport.  

Dennis Man, 8 goluri în acest sezon

Dennis Man a ajuns la 8 goluri marcate în acest sezon, în toate competițiile, după hat-trick-ul cu FC Argeș, de la Giurgiu.

"Mă bucur foarte mult că mă simt bine, sunt sănătos, mă rog la Dumnezeu să fiu bine şi pe viitor să încerc să îmi ajut echipa cum am făcut-o şi până acum", susţine Dennis Man. 

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Ce echipă va încheia anul pe primul loc în Liga 1?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
0:58
Legenda Craiovei l-a distrus pe Filipe Coelho, după eșecul de la Atena: „Bagă-l, Mister, pe Nsimba! Mesajul a fost clar”
0:53
Andrei Rațiu și Bogdan Racovițan, calificați în optimile Conference League. Victorii pentru Rayo și Rakow
0:47
Răzvan Marin, mesaj pentru Universitatea Craiova după victoria cu AEK Atena: „Să aibă baftă în campionat”
0:38
Filipe Coelho, fără cuvinte după AEK – Univ. Craiova 3-2: „Nu pot explica. Nu meritam asta”
0:36
Ștefan Baiaram, acuzații dure după ce Univ. Craiova a fost eliminată dramatic din Conference League: „A tras cu ei”
0:27
Alexandru Cicâldău, devastat după ratarea calificării în play-off: „O seară neagră”
1 Pensia “ruşinoasă” pe care o primeşte Cornel Dinu. Dovada că România nu-şi respectă legendele: “Dreptate mioritică” 2 Gino Iorgulescu, veşti triste despre starea lui Dan Petrescu: “E foarte grav! Se zbârleşte pielea pe mine” 3 Fostul mijlocaș de la CFR Cluj și FCSB a ajuns să spele mașini de lux la 33 de ani: „Băi, cine ți-a dat ideea asta?” 4 Ajuns în vârful carierei în Serie A, românul îşi reziliază contractul. De ce clubul renunţă la el 5 Internaţionalul Mario Pineida a fost asasinat! Mama fotbalistului a fost şi ea atacată 6 Vin banii la CFR! Transferul se face astăzi: jucătorul face vizita medicală şi semnează
Citește și