Gigi Becali nu îl iartă pe "trădătorul" Bălgrădean! "Îl chemăm când jucăm cu CFR"

Antena Sport Publicat: 19 iunie 2020, 14:44 / Actualizat: 12 mai 2021, 11:01

Comentarii
Gigi Becali nu îl iartă pe "trădătorul" Bălgrădean! "Îl chemăm când jucăm cu CFR"

Gigi Becali a rămas supărat pe Bălgrădean

Finanţatorul îl ironizează pe cel pe care nu l-a mai primit la antrenamentele de la baza Berceni. În glumă, Gigi anunţă că acesta ar putea să apere cu CFR, în returul decisiv din play-off.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

"Bălgrădean… trebuie să îl chemăm să o lase în poartă. Îl mai chemăm o dată să o lase în poartă și să fie echipa lui, CFR Cluj, sigură. Îl chemăm când jucăm cu CFR”, a spus Gigi Becali, la Pro X.

Probleme pentru Cristi Bălgrădean, la CFR Cluj

Bălgrădean a plecat cu gândul de a fi titular la CFR, dar planurile îi pot fi date peste cap de Giedrius Arlauskis. Portarul de 32 de ani ar putea deveni rezerva lituanianului, cel care este şi favoritul lui Dan Petrescu. 

"Bălgrădean va fi rezervă, sigur nu e nimeni mulțumit cu statutul de rezervă, dar Arla și-a câștigat postul de titular prin ce a făcut.

Acum depinde de ce oferte primește Arla, are o vârstă, trebuie să se gândească și la familie, dar noi sperăm să rămână. Ne dorim să câștigăm campionatul, să intrăm iar într-o grupă europeană, Europa League sau Champions League", a spus Bogdan Mara, cu ceva timp în urmă.

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Cine ar trebui să formeze cuplul de fundaşi centrali la naţionala României pentru meciul cu Turcia?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
8:12

Ilie Dumitrescu a spus direct: care sunt echipele care nu au şanse la titlu în acest sezon

23:59 21 mart.

Sorana Cîrstea este în optimi la WTA Miami! Meci fantastic făcut de prima rachetă a României

23:57 21 mart.

“Care naţională?” Mihai Stoica, reacţie acidă după ce Ştefan Târnovanu nu a fost convocat de Mircea Lucescu la barajul cu Turcia

23:37 21 mart.

“Puteam să apăr şi eu azi!” Dani Coman, discurs dur după gafa lui Căbuz din FC Argeş – U Cluj 0-1: “Fotbalul se joacă în faţă”

23:11 21 mart.

Cristiano Bergodi nu se gândeşte la titlu, după FC Argeş – U Cluj 0-1: “Nu există”. Ce a zis despre gafa lui Căbuz

23:08 21 mart.

Bogdan Andone nu s-a prezentat la flash-interviu după Argeș – U Cluj 0-1. Tehnicianul a acuzat probleme medicale

1 Gigi Becali a pierdut omul lui de încredere la FCSB. Ce e nevoit să facă din nou patronul 2 L-a dat afară! Dan Șucu, decizie radicală la Rapid 3 NEWS ALERTConvocare de urgenţă la echipa naţională! Jucătorul chemat de Mircea Lucescu pentru Turcia – România 4 Mirel Rădoi a încalcat regulilele la meciul cu UTA. De ce FCSB va scăpa fără sancțiuni 5 Reacţia lui Mirel Rădoi după ce Gigi Becali l-a criticat pe Daniel Bîrligea! Ce a spus antrenorul despre atacant 6 Mutările care ar readuce Dinamo în lupta pentru titlu. Cristi Borcea: “Din detalii se câștigă războaiele”
Citește și