Becali a susținut în urmă cu câteva luni că este interesat de Radu Boboc și Virgil Ghiță, doi fundași de mare perspectivă din Academia lui Gică Hagi. Reprezentantul Viitorului susține că este deschis la orice fel de negocieri.
Cristi Bivolaru: ”Oferim pieței mulți jucători importanți”
”Mi-e greu să spun acum. Boboc și Ghiță sunt printre cei mai vandabili jucători de la noi, alături de Iancu, Bradley de Nooijer, Căbuz, Louis Munteanu. Oferim pieței mulți jucători interesanți.
Ne-am dorit întotdeauna să ajungem la o stabilitate financiară care să ne permită să nu vindem mai mult de 1-2 jucători într-o perioadă de transferuri, pentru a ne asigura astfel bugetul”, a spus Bivolaru la PRO X.
Pe axa Viitorul – FCSB au venit nu mai puțin de șapte fotbaliști: Florinel Coman, Dragoș Nedelcu, Romario Benzar, Florin Tănase, Ionuț Vână, Gabi Iancu, Alin Toșca și Alexandru Târnovan.
- Becali ar putea cumpăra alți doi jucători
- Omul de afaceri vrea să transfere fotbaliști tineri
- FCSB - Shkedija e live pe Antena 1 şi în AntenaPLAY, pe 30 iulie, de la 20:30
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- Lionel Messi şi Jordi Alba, suspendaţi în MLS. Motivul din spatele deciziei luate de americani
- OFICIAL | Steliano Filip s-a întors în fotbalul românesc! Echipa cu care a semnat
- Lovitură pentru Darius Olaru! Dezvăluiri despre căpitanul celor de la FCSB după ce s-a accidentat
- OFICIAL | Dan Alexa a fost prezentat la Poli Timişoara: “E un proiect de anvergură”
- Dan Alexa schimbă echipa. S-a despărţit de CS Tunari şi s-a înţeles cu noua formaţie