Gigi Becali, reacție genială când a fost întrebat de transferul lui Ivan Mamut la FCSB: “Ăsta unde joacă? Nu știu cine este”

Alexandru Ivan Publicat: 7 iunie 2021, 19:26

Comentarii
Gigi Becali, reacție genială când a fost întrebat de transferul lui Ivan Mamut la FCSB: Ăsta unde joacă? Nu știu cine este

Gigi Becali, în război cu Rapid

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google Google News As.roUrmărește AS.ro pe Discover

Gigi Becali nu este interesat de Ivan Mamut. De altfel, patronul roș-albaștrilor nici măcăr nu a auzit de atacantul croat al Universității Craiova.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Gigi Becali, despre posibilul transfer al lui Ivan Mamut la FCSB

“Dacă îl transfer și pe Mamut? Ăsta cine este? Unde joacă? Nu mă interesează niciun Mamut și nu știu cine este”, a declarat Gigi Becali, potrivit Pro Sport.

Și Mihai Stoica a negat posibilitatea ca Ivan Mamut să ajungă la FCSB. Potrivit informațiilor apărute în spațiul public, în schimbul lui Mamut, alături de o sumă de bani, Becali ar fi vrut să dea un jucător dintr-o listă. Este vorba de Risto Radunovic, Ionuț Vînă, Dragoș Nedelcu sau de Răzvan Oaidă.

Ivan Mamut a înscris doar 3 goluri pentru Universitatea Craiova. Unul singur a venit în Liga 1, în 23 de partide disputate. Celelalte două reușite ale lui Mamut au fost în Cupa României, în meciul cu Progresul Spartac (5-0) din faza “16-imilor”.

Ivan Mamut a semnat cu Universitatea Craiova anul trecut, după experiența de la Inter Zapresic. Acesta mai are contract cu oltenii până în 2025.

Reclamă
Reclamă

FCSB a bătut palma cu Andrei Dumiter

Super lovitură pentru Gigi Becali! FCSB a bătut palma cu Andrei Dumiter, extrema dreapta de 22 de ani de la Sepsi. Finanţatorul anunţa încă de zilele trecute că îl vrea pe jucătorul de 100.000 de euro.

Gigi Becali a anunţat în exclusivitate pentru AntenaSport toate detaliile contractului. „Da. Acum facem actele. A semnat pe cinci ani. A costat 350.000 de euro”, a spus Gigi Becali, pentru Antena Sport.

Andrei Dumiter a înscris 1 gol și a livrat 2 pase decisive în cele 9 meciuri bifate în stagiunea precedentă la Sepsi.

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Merită Istvan Kovacs să arbitreze finala Cupei Mondiale?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
6:33

VideoImaginile care fac înconjurul lumii după calificarea Norvegiei! Haaland, la vâsle, Odegaard dă tonul

5:57

Iordania – Algeria 0-0, ACUM pe Antena 1 și AntenaPLAY. Meci crucial la San Francisco

5:25

Shakira, mesaj superb pentru Lionel Messi, după ce argentinianul a scris istorie la Cupa Mondială: “Atât de mândră de tine”

5:10

Cum arată în timp real şaisprezecimile Campionatului Mondial 2026. Update după fiecare meci

5:00

VIDEONorvegia 3-2 Senegal. Meci superb la New York! Pedersen şi dubla lui Haaland trimit “vikingii” în 16-imile Cupei Mondiale

3:50

VIDEOFranța 3-0 Irak. Mbappe, dublă la meciul 100 pentru Franța! Partida a fost suspendată timp de două ore

1 Transfer pregătit de Universitatea Craiova. O nouă mutare de Liga Campionilor 2 Denis Drăguş, liber spre FCSB. Anunţul din Turcia care îi dă speranţe lui Gigi Becali 3 Campionatul Mondial 2026 | Rezultate, program şi clasamente de la turneul final din Statele Unite, Canada şi Mexic 4 Fostul fotbalist de la FCSB a recunoscut un adevăr dureros: „Din cauza drogurilor mi-am pierdut cariera” 5 Mesajul lăsat de iranieni în vestiar pentru Donald Trump şi americani 6 Brazilianul Gustavo Cascardo a semnat în Liga 1
Citește și