Lovitura de proporții dată de Gică Hagi! L-a adus la Farul pe omul care a stat 10 ani la FCSB

Antena Sport Publicat: 13 octombrie 2021, 18:54

Comentarii
Lovitura de proporții dată de Gică Hagi! L-a adus la Farul pe omul care a stat 10 ani la FCSB

Hepta

În vârstă de 46 de ani, Radu Paligora este unul dintre cei mai renumiţi specialişti în domeniu, cu o experienţă vastă la cluburile de fotbal.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

A mai activat la FCSB, în perioada 2004-2014, Al Hilal, între 2014-2015, Ludogoreţ Razgrad, între 2016-2018, Al Wasl între 2019-2020 şi CFR Cluj între ianuarie – august 2021.

Radu Paligora, noul medic al celor de la Farul Constanța

Radu Paligora este unul dintre cei mai respectați medici din fotbalul românesc. Farul i-a preyentat pe larg CV-ul medicului care a stat 10 ani la FCSB. El a început să activeze în acest sport în 2004, la FCSB, când Zenga era antrenor.

“Farul Constanța continuă «achizițiile» de marcă în toate compartimentele ! Începând de astăzi, Radu Paligora este noul doctor al formației noastre! 

În vârstă de 46 de ani, Radu Paligora este unul dintre cei mai renumiți specialiști în domeniu, cu o experiență vastă la cluburile de fotbal. A mai activat la FCSB, în perioada 2004-2014, Al Hilal, între 2014-2015, Ludogoreț Razgrad, între 2016-2018, Al Wasl între 2019-2020 și CFR Cluj între ianuarie – august 2021. Bun venit, Radu Paligora, și mult succes alături de Farul Constanța!”, se arată în comunicatul remis de Farul.

Reclamă
Reclamă

Radu Palogora a activat ultima dată la CFR Cluj

Ultimul club la care a lucrat Radu Paligora este CFR Cluj. Medicul a ajuns în Gruia în sezonul trecut, la insistențele lui Edi Iordănescu.

Înapoi la Homepage
Reclamă

Ce pronostic dai pentru meciul dintre Slovacia şi România?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
23:40 30 mart.

Bogdan Vătăjelu a revenit în România după doi ani și a semnat

23:37 30 mart.

UPDATESlovacia – România, în direct pe Antena 1 şi AntenaPLAY (marţi, 21:45). Fără Mircea Lucescu pe bancă

23:32 30 mart.

Care a fost, de fapt, diagnosticul primit de Mircea Lucescu! Dezvăluirea din partea FRF: “Șansă mare”

23:26 30 mart.

De ce Daniel Pancu nu vrea să antreneze echipa naţională. Dezvăluirea lui Florin Prunea: “Niciodată”

22:53 30 mart.

Steaua, la un pas de prima ligă? Ministrul Apărării a făcut anunțul: „Indiferent cine se supără!”

22:40 30 mart.

Salariu de 14 milioane € pe an pentru viitorul antrenor al lui Radu Drăguşin la Tottenham

1 Doi jucători nu mai intră în planurile lui Gică Hagi la naţionala României. Gigi Becali ştie cine sunt 2 Putin, anunț în ziua cea mare: „Rusia este pregătită” 3 A refuzat FRF! Fostul antrenor de la FCSB i-a spus “NU” lui Burleanu: “Mie mi s-a propus” 4 Nebunie în Italia. 30.000 de fani au umplut Piazza dei Signori după promovarea din liga a treia 5 “Schimb yala de la uşă”. Mircea Lucescu, dialog incredibil cu soţia Neli, pe patul de spital: “FRF l-a disperat” 6 Mircea Lucescu, director tehnic la o echipă din fotbalul românesc? Anunţul făcut de un oficial FRF
Citește și