FCSB a fost umilită în Conference League de locul 11 din Kazahstan! Meciul s-a jucat în Armenia, la Erevan, din cauza restricţiilor impuse de pandemia de Covid-19.
Peluza Cătălin Hîldan nu a ratat momentul de a-şi ironiza marea rivală.
Aroganţa dinamoviştilor după ce FCSB a fost umilită în Europa
“3000 DE BILETE VÂNDUTE DUPĂ ”MINUNEA DE LA EREVAN”
În 2013, înaintea unui meci cu Celtic Glasgow, clubul Shakthar Karagany a sacrificat o oaie, aceasta fiind o veche tradiție în Kazahstan. UEFA a reacționat foarte dur și a amenințat că vor sancționa clubul dacă vor mai fi sacrificate oi. ÎN SEARA ASTA AU COMIS-O DIN NOU și suntem curioși ce va spune UEFA.
Noi avem un alt ritual. Nu cu oi, ci cu lei. Înainte de fiecare meci, sacrificăm 10-20 de lei și cumpărăm bilete pentru a susține Dinamo. Regula este aceasta: punem niște bilete la comentarii și adăugăm un mesaj pentru Meme sau pentru eroul de la Erevan, marea vedetă a fotbalului european, Tattybayev.
Nu că ne bucurăm de răul altora, dar prea ne doreau dispariția profetul din imagine“, au scris fanii dinamovişti.
Dumitru Dragomir i-a făcut praf pe jucătorii de la FCSB
Dumitru Dragomir a dat de pământ cu „perlele” de la FCSB, după ce echipa antrenată de Dinu Todoran a suferit o umilinţă istorică cu Şahtior Karagandy. Nici antrenorul roş-albaştrilor nu a scăpat de furia fostul şef al LPF.
- FCSB, eliminată ruşinos din Conference League
- Aroganţa fanilor dinamovişti
- Ecuador - Germania e live pe Antena 1 şi AntenaPLAY, joi, de la ora 23:00
- Curacao - Coasta de Fildeş e live pe Antena 3 CNN şi AntenaPLAY, joi, de la ora 23:00
- Părinții și suporterii abuzivi de la meciurile de juniori, subiect de discuție în Comitetul Executiv FRF. Ce modificări apar
- Clubul din România a intrat în colaps! Au anunțat intrarea în insolvență
- Mihai Stoica, anunţul momentului la FCSB. Starul care are “ofertă pe bani mulţi”
- Un fotbalist a primit interzis în România! Motivul sancțiunii uluitoare dictate de Comisia de Disciplină
- Zeljko Kopic a revenit în România şi a oferit prima reacţie după despărţirea de Dinamo



































