Mostiştea Ulmu – CSA Steaua 0-2 | Imagini ireale în România! Un angajat al "militarilor", surprins în timp ce căra băutură la vestiare în timpul meciului

Dragoș Vasile Publicat: 8 mai 2021, 10:50 / Actualizat: 12 mai 2021, 11:57

Captură TelekomSport

"Militarii" sărbătoresc cu bere şi pizza victoria cu Mostiştea Ulmu

După faptă şi răsplată! Jucătorii lui Daniel Opriţa au făcut un nou pas important spre promovarea în Liga 2 şi au început petrecerea în vestiar.

Cu bere şi pizza. Aşa sărbătoresc "militarii" victoria cu Mostiştea Ulmu. În ultimele minute ale meciului de astăzi, oameni din staff-ul steliştilor au fost surprinşi cum transportau cutii cu recompensele roş-albaştrilor.

"Militarii", cu un pas în finala barajului de promovare. Echipa lui Opriţa a primit un penalty ireal

CSA Steaua a câştigat manşa tur cu Mostiştea Ulmu din barajul de promovare pentru Liga 2. "Militarii" s-au impus cu scorul de 2-0.

Adrian Ilie a deschis rapid scorul, în minutul 10, iar Pacionel a stabilit scorul final, în minutul 47, din penalty. Formaţia lui Daniel Opriţa a obţinut lovitură de la 11 metri după ce acelaşi Pacionel a căzut fără să fie atins.

În urma acestui rezultat, "militarii" pornesc cu prima şansă în returul programat săptămâna viitoare, pe 15 mai.

18
23:57
PAOK – Club Brugge 0-2. Răzvan Lucescu a ratat calificarea în semifinalele Conference League! Dueluri „de foc” în semifinale
18
23:50
„Steaua fără nume!” Marcel Răducanu, verdict despre sezonul de vis făcut de FCSB! Mesaj direct pentru echipa lui Gigi Becali
18
23:45
„Nu vreau să creez tensiune!” Vlad Chiricheş, mesaj ferm pentru Edi Iordănescu: „Regret că am spus asta! M-am hazardat!”
18
23:38
„Să dea mai mult, la cât sunt plătiți!” Ioan Ovidiu Sabău și-a atacat jucătorii după Oțelul – U Cluj 2-1!
18
23:14
Scene uluitoare cu Emiliano Martinez în Lille – Aston Villa. La un pas să fie eliminat! A dansat ca în finala Cupei Mondiale
18
23:12
„Ne lipsește partea financiară! Avem cel mai mic buget!” Dorinel Munteanu, strigăt de ajutor după calificarea în finala Cupei
18
22:47
Dan Nistor s-a prăbuşit emoţional după înfrângerea cu Oţelul: „Frustrant şi dureros! Mulţi nu vom dormi la noapte!”
18
22:41
„E dureros!” Alex Chipciu și-a turnat cenușă în cap după ce și-a dat autogol în Oțelul – U Cluj! A vorbit și despre noul obiectiv
18
21:55
„Mulți patroni încearcă să îl imite” Ovidiu Burcă, laude la scenă deschisă pentru Gigi Becali! A spus și de ce are succes FCSB
18
21:43
Oţelul – Corvinul este finala Cupei României! Gălăţenii s-au calificat după un autogol marcat de Chipciu în minutul 90