Închide meniul

Motivul pentru care Mircea Lucescu nu investește la Dinamo. ”Tata nu a câștigat foarte mult”

Antena Sport Publicat: 20 iunie 2020, 20:29 / Actualizat: 12 mai 2021, 11:01

Comentarii
Motivul pentru care Mircea Lucescu nu investește la Dinamo. ”Tata nu a câștigat foarte mult”

Abaca Press / AA/ABACA via Hepta

Mircea Lucescu a devenit membru elite după ce s-a înscris în programul DDB, dar nu ar dori să investească la Dinamo. Răzvan susține că tatăl său nu are foarte mulți bani și că ar investi pentru puțin timp.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Răzvan Lucescu: ”Mircea nu a câștigat foarte mult”

”Tata nu a câștigat foarte mult. A avut un salariu foarte bun, dar a fost salariu. Acum s-a oprit! Ce ar însemna? Să vină să bage niște bani, pentru un an sau doi, după care se termină.

În acel moment Dinamo s-ar întoarce la ceea ce a fost în ultimii cinci sau șase ani”, a spus Răzvan Lucescu la TVR.

Mircea Lucescu a donat 1,948 de euro și va primi un card elite de membru. La fel a procedat și Răzvan. El se alătură unor alte nume pe această listă precum Cristi Borcea, Patrick Borcea, Claudiu Florică, Nicolae Stanciu, Cornel Șfaițer, George Țucudean, Cosmin Moți, Dragoș Grigore, Dorin Rotariu sau Ionuț Nedelcearu. Numele lor vor apărea pe tricoul de joc al lui Dinamo din stagiunea viitoare.

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Cine sunt vinovaţii pentru situaţia în care a ajuns FCSB?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
12:01
Florin Costea a anunţat ce proiect a demarat în România. Va fi ajutat şi de Mihai Costea
11:16
Surpriză uriaşă la Australian Open! Elina Svitolina a defilat în meciul cu Coco Gauff! Calificare în semifinale după 59 de minute
10:57
Nebunie totală în Qatar! Echipa lui Cosmin Contra s-a calificat dramatic, după 28 de penalty-uri executate
10:56
Transferul anunţat oficial de Steaua
10:18
OFICIAL | FIFA a ales! Unde va avea loc finala World Cup 2030
10:06
Primul 11 al celor mai valoroşi fotbalişti din Liga 1. Liderul Craiova nu are niciun jucător. Cum arată Dream Teamul
1 Jucătorul de care se desparte Universitatea Craiova. “Sunt deciziile antrenorului” 2 Chivu și Inter, “ignorați” de Allegri după Roma – Milan 1-1. “Rossonerii” au pierdut teren în lupta la titlu 3 Decizia luată de Petrolul în privința demiterii lui Eugen Neagoe 4 Gigi Becali, după ședința cu jucătorii FCSB-ului: „I-am luat pe rând, asta le-am zis”. Ce măsură radicală a anunțat 5 Gigi Becali s-a ţinut de cuvânt! Şedinţă de urgenţă în cantonamentul FCSB-ului după umilinţa cu CFR Cluj 6 Șoc la FCSB! Fanii au vrut să le vandalizeze mașinile. Gheorghe Mustață: “I-aș prinde și i-aș urechea puțin”
Citește și