Video

Nistor și-a luat familia și a fugit la munte. Cum își ocupă timpul în plină pandemie

Antena Sport Publicat: 3 aprilie 2020, 18:10

”Am o curte destul de mare, plus că la un minut de mers pe jos am stadionul de la Rucăr, merg acolo în fiecare zi”, a spus Nistor.

Dan Nistor a fugit de pandemie la munte

Dan Nistor simte că până la jumătatea lunii mai nu se va termina nebunia pandemiei. De asemenea, UEFA vrea să interzică în cupele europene echipele din campionatele care vor să spună stop sezonului.

”La cum arată fotbalul românesc, dacă ne-ar interzice să și jucăm în cupele europene, cred că ar fi o tragedie mare. Nu e normal să se facă așa ceva deoarece campionatul trebuie să se câștige pe teren.

Eu vrea să câștig competiția cu Universitatea Craiova. Noi și CFR suntem singurele echipe care vor continua cu salariile la fel cum era înainte”, a mai declarat Nistor.

Cine va câştiga Marele Premiu al Bahrainului?

29
feb.
0:25
Răsturnare de situaţie! Derby-ul Rapid – FCSB s-ar putea juca pe Arena Naţională! Dan Şucu: „Cererea e de patru ori mai mare!”
29
feb.
0:16
AS.ro LIVE | Cristiana Oprea, invitata lui Dan Pavel (10:30). Prima româncă pilot din WRC vine cu poveşti de senzaţie
29
feb.
0:07
Cotele specialiştilor înaintea debutului Campionatului Mondial de Formula 1 2024. Max Verstappen şi Red Bull, favoriţi cerţi
29
feb.
0:02
Robert Bădescu, extrem de sincer după ce a marcat la debutul în tricoul lui Rapid: „Eu nu trebuia să fiu acolo”
29
feb.
0:01
Cristiano Bergodi, cucerit de Rrahmani şi Burmaz: „Sunt letali!” Ce a spus despre debutul de vis al lui Bădescu la Rapid
29
feb.
0:00
VIDEORouen – Valenciennes 1-2 (2-4 d.l.d) a fost în AntenaPLAY. Calificare dramatică în semifinalele Cupei Franţei
23:50 Albion Rrahmani, anunţ războinic după „dubla” din Rapid – UTA: „Vreau să marchez 20 de goluri!” Ce a spus şi Petrila 23:46 „E de cascadorii râsului” Mircea Rednic, categoric după Rapid – UTA: „După ce că încurci jocul…”. Ce i-a reproşat arbitrului 23:30 VIDEOPisa – Modena 2-2 a fost LIVE în AntenaPLAY! Gazdele au egalat pe final, în 10 oameni 22:46 UPDATEAlbion Rrahmani, gol după 53 de secunde în Rapid – UTA! Kosovarul a reuşit prima „dublă” din 2024 Vezi toate știrile
29 februarie în astrologie. Ce aduce această zi, o dată la patru ani

Zodia nefericită a lunii martie 2024. Ea are cele mai multe probleme din cauza dragostei

Formula 1
Mihai Nistor a obținut a 7-a victoria la profesioniști. Adversarul a abandonat după 3 reprize
FIGHT • 4 sept., 12:38
Mihai Nistor a obținut a 7-a victorie la profesioniști. Adversarul a abandonat după 3 reprize