Închide meniul

Peluza Nord vine pe Ghencea. Meciul la care ultrașii vor intra pentru prima oară pe noul stadion. Anunțul făcut de Mustață

Antena Sport Publicat: 23 ianuarie 2022, 14:29

Peluza Nord vine pe Ghencea. Meciul la care ultrașii vor intra pentru prima oară pe noul stadion. Anunțul făcut de Mustață

Hepta

”Noi, suporterii steliști iubim echipa României, normal, doar că în ultima perioadă nu eram foarte implicați.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Peluza Nord va intra pe Stadionul Ghencea

Regretăm asta, pentru că selecționer a fost unul din cei mai mari steliști, Mirel Rădoi. Acum, dacă Edi devine selecționer, vă asigurăm că Peluza Nord va fi peste tot alături de acest antrenor și om cu totul deosebit.

A demonstrat tuturor că are coloană vertebrală, iar noi îi vom purta cel mai mare respect toată viața. Pe această cale îi anunț pe toți că Peluza Nord intră în luna martie pentru prima dată în Ghencea. Pentru Edi Iordănescu! Îl vom susține necondiționat”, a spus Mustață, la Radio Sport 1.

Cel mai probabil, dacă Peluza Nord va ajunge pe noul Ghencea, va fi mare scandal cu ultrașii din Peluza Sud, cei care au ales să susțină Steaua.

Edi Iordănescu, noul selecționer al României

Edi Iordănescu este noul selecționer al României. Antrenorul de 43 de ani calcă pe urmele tatălui său, Anghel Iordănescu, și va sta pe banca naționalei tricolore. Tehnicianul care era liber de contract după despărțirea de FCSB s-a înțeles cu Răzvan Burleanu și Mihai Stoichiță. Va prelua postul rămas vacant după ce înțelegerea dintre Mirel Rădoi și FRF s-a încheiat.

Reclamă
Reclamă

”Marți semnează! În principiu s-au pus la punct toate treburile, iar marţi ar trebui să terminăm cu totul. Lucrurile vor fi limpezi când voi vedea contractul semnat şi ştampilat. Am şi alte treburi, nu să stau doar cu discuţii şi negoceri. Sunt şi alte lucruri de făcut. Pe 27 noiembrie a început totul, atunci cu Gică Hagi. Nu ştiu dacă a cerut Edi o clauză anti-eu, că eu nu am participat la discuţii. Eu spun că marţi se va finaliza totul. Oricare dintre cei de până acum erau buni ca selecţioneri.

Preşedintele a fost în contact cu toţi cei de pe listă. Nu mai are sens să discutăm acum ce nu a mers cu Boloni. Obiectivul este calificarea la EURO. Cred că dacă reuşim calificarea la EURO se va prelungi automat contractul şi pentru Mondiale”, a fost anunțul făcut de Mihai Stoichiță.

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Este Istvan Kovacs cel mai bun arbitru român din istorie?
Loading ... Loading ...
Citește și:
Reclamă
23:44 2 iun.

Florin Pîrvu, după ce Voluntari a ratat Liga 1: “Nu-l felicit în niciun caz pe Adrian Mihalcea”

23:23 2 iun.

FotoAdrian Mihalcea, în lacrimi după ce Unirea s-a salvat de la retrogradare! Gesturile făcute de antrenor

23:18 2 iun.

Culisele mutării lui Denis Alibec la FCSB! Gică Popescu a dezvăluit de ce Farul l-a cedat pe atacant

23:16 2 iun.

Adrian Mihalcea s-a dezlănţuit: “Aroganţa se plăteşte” + Şi-a anunţat plecarea de la Slobozia

22:53 2 iun.

Unirea Slobozia rămâne în Liga 1! Echipa lui Adrian Mihalcea a învins Voluntari la loviturile de departajare!

22:27 2 iun.

Alexander Bublik s-a calificat în premieră în sferturi la un turneu de Grand Slam!

1 “Sunt prieten cu Gigi Becali!” Patronul de la Metaloglobus, revoltat după promovare: “Taxele mele se duc la Steaua” 2 EXCLUSIVCând revine Ianis Hagi! Se recuperează la Mogoşoaia alături de naţionala României 3 Max a dat chix la final! Concluzia lui Adrian Georgescu, după Marele Premiu al Spaniei 4 VIDEOLewis Hamilton, dărâmat după Marele Premiu al Spaniei: “Cea mai proastă cursă! Zero lucruri pozitive” 5 Plecări pe bandă rulantă de la Universitatea Craiova! Mirel Rădoi a renunţat la doi jucători în două ore 6 Neluţu Varga se ia la întrecere cu Gigi Becali! Jucătorul care e aproape de a semna cu CFR Cluj
Citește și