Închide meniul

Ultraşii lui FCSB au răbufnit! Mesaj categoric pentru Gigi Becali: “Patroane, bani fără performanţe nu se poate!”

Dragoș Vasile Publicat: 17 mai 2021, 20:11

Comentarii
Ultraşii lui FCSB au răbufnit! Mesaj categoric pentru Gigi Becali: Patroane, bani fără performanţe nu se poate!

David Pasarica / www.SportPictures.ro

Ultraşii lui FCSB au răbufnit după ce FCSB s-a încurcat din nou în play-off şi i-au transmis un mesaj categoric lui Gigi Becali. Echipa lui Toni Petrea a remizat cu Sepsi, 2-2, iar CFR Cluj are prima şansă la titlu. Dacă va câştiga meciul cu FC Botoşani, echipa lui Edi Iordănescu va câştiga al patrulea titlu consecutiv.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

“sepsi-STEAUA:2-2.
Marcatorii STELEI au fost Buziuc (!!!) și Florin Tănase (cu golul 24 din acest campionat).
După un joc penibil timp de 80 de minute, am avut o tresărire de orgoliu în ultimele 10 minute în care am reușit să egalăm.
Un rezultat mincinos, nu trebuie să ne culcăm pe o ureche că am făcut egal și că mai avem speranțe la titlu (maxim 5%), la ce jucăm acum nu se întrevăd speranțe și nici nu mai stăm la mâna noastră.
STEAUA (adică suporterii ei), au avut 3 obiective în acest sezon, cupa, supercupa și campionatul.
Conducerea a avut și are că obiectiv (doar) banii.

Ultraşii lui FCSB au răbufnit: “De ani de zile numai banii îl interesează pe Gigi Becali

De ani de zile numai banii îl interesează pe patronul STELEI, Gigi Becali.
În 6 ani de zile avem un singur trofeu, o cupa….
Patroane, BANI FĂRĂ PERFORMANȚE NU SE POATE.
Performanță crește valoarea jucătorilor, doar performanță.
În curând vom reveni pe stadioane.
FORZA STEAUA”,
au răbufnit fanii pe Facebook.

Ultraşii lui FCSB s-au săturat de Mihai Stoica! Mustaţă: „Am văzut că mai nou îi place să stea pe Facebook”

Ultraşii lui FCSB au răbufnit. Aceştia s-au săturat de Mihai Stoica. Gheorghe Mustaţă, şeful galeriei FCSB, i-a cerut demisia managerului, pe care l-a acuzat că “stă mai mult pe Facebook”, într-o perioadă în care echipa ratează obiectiv după obiectiv. Roş-albaştrii au şanse infime să mai câştige titlul din Liga 1.

Reclamă
Reclamă

“Așteptăm demisia lui Meme la acest sfârșit de campionat. Să se ducă și să joace tenis cu piciorul. Am văzut ce a făcut el la noi la echipă în ultimii ani. Nimic! Acum a ajuns să se bucure că intră Rapidul în A. Foarte bine! Dar poate ne bucurăm și noi la sfârșitul campionatului, dacă are curajul să își dea demisia.

Am văzut că mai nou îi place să stea pe facebook. Asta da activitate de manager. Dar cum își asumă el pierderea campionatului? Vreau să vad și eu acest lucru din partea lui. Meme nu are respect față de suporteri. Ce să vorbesc eu cu el?

El nu mai respectă de mult suporterii. Acest Meme de azi nu mai este Meme ăla pe care il știam noi din urmă cu zece ani. Dar lui Meme îi place să stea așa. Îi place să stea pe facebook și să răspundă doar la mesajele care îi convin lui. În place să susțină Rapidul în lupta pentru promovare, dar să joace și tenis cu piciorul”, a spus Mustaţă, citat de prosport.ro.

Reclamă
Fanii s-au săturat de Mihai Stoica! Mustaţă
Profimediaimages
Înapoi la Homepage
Reclamă

Cum se va termina derby-ul etapei a 13-a din Liga 1, Dinamo - Rapid?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
9:57
Metaloglobus – FCSB LIVE TEXT (20:30). Campioana caută a treia victorie consecutivă în Liga 1. Echipele probabile
9:44
Veste excelentă pentru FCSB, înaintea meciului cu Metaloglobus. Jucătorul care s-a refăcut şi va fi în lot
9:38
Ultimele detalii despre starea lui Alexandru Musi, înainte de Dinamo – Rapid: “La cum îl ştiu…”
9:12
Victor Piţurcă, aproape de revenirea la CSA Steaua. Singura condiţie pusă: “De asta depinde”
8:54
Încă o plecare de la FCSB. Ce se întâmplă cu titularul care rămâne liber de contract: “I-aş propune asta lui Gigi Becali”
8:42
Ilie Dumitrescu a intervenit în scandalul uriaş dintre Mirel Rădoi şi Mircea Lucescu: “Aşa ceva nu există”
1 Florin Talpan, atac devastator după ce site-ul UEFA a şters Cupa Campionilor din palmaresul FCSB-ului! 2 Gigi Becali s-a decis şi îi prelungeşte contractul titularului de la FCSB: “Niciodată nu lasă jucători aşa” 3 Gigi Becali a reacționat, după ce UEFA a șters Cupa Campionilor Europeni din dreptul FCSB: „Este o hackăreală” 4 Mirel Rădoi, atac exploziv la adresa lui Mircea Lucescu: “E ceva şocant ce a făcut. Nu poţi să faci asta pe faţă” 5 VIDEORomânia – Slovacia 3-0 şi România – Suedia 3-2! Medalie istorică pentru tricolori la European 6 Site-ul UEFA a trecut-o pe Steaua Bucureşti câştigătoarea Cupei Campionilor 1986. Fotbal Club FCSB a rămas fără cupă
Citește și