Închide meniul

Val de ironii la adresa lui Gigi Becali. Arlauskis ştie de ce nu mai câştigă FCSB titlul: “A ieşit Gigione de la închisoare!”

Iulian Focșăneanu Publicat: 21 mai 2021, 21:29

Comentarii
Val de ironii la adresa lui Gigi Becali. Arlauskis ştie de ce nu mai câştigă FCSB titlul: A ieşit Gigione de la închisoare!

Mediafax Foto / Alexandru Dobre via Hepta

Portarul campioanei României este convins că Gigi Becali este principalul vinovat pentru “seceta” cu care se confruntă FCSB. Arlauskis a ajutat-o pe FCSB să câştige ultimul titlu din istoria clubului.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Val de ironii la adresa lui Gigi Becali

Știu răspunsul la întrebarea de ce FCSB nu mai câștigă de atunci! A ieșit Gigi din pușcărie! Atunci, în acel an, aveam 13 puncte avans, defilam.

A ieșit Gigione de la închisoare, haț am tremurat până în ultima etapă cu ASA Tg Mureș! Ne-a făcut Galațiul campioni! A fost norocul nostru, dar nu doresc nimănui așa ceva“, a declarat Arlauskis la digisport.ro.

După ce a plecat de la FCSB, lituanianul a făcut spectacol în tricoul lui CFR. A ajutat-o pe gruparea din Gruia să câştige patru titluri la rând.

Mario Camora a făcut glume pe seama lui Gigi Becali

Şi Mario Camora l-a ironizat pe Gigi Becali după ce CFR Cluj a câştigat titlul în Liga 1. Veteranul de 34 de ani a făcut glume pe seama patronului de la FCSB.

Reclamă
Reclamă

Gruparea din Gruia a publicat, pe contul de Facebook, imagini fabuloase de după victoria cu FC Botoşani, în care şi-a asigurat primul loc în Liga 1. În drumul spre casă, Mario Camora l-a ironizat pe Gigi Becali.

E un adevărat val de ironii la adresa lui Gigi Becali. Fundaşul lui CFR a arătat o imagine cu finanţatorul lui FCSB, pe care o avea în telefon. „Să trăiţi d-le CFR„, era textul care însoţea poza (secunda 40 din filmuleţul postat de CFR).

https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=281535143706487

Reclamă

Căpitanul lui CFR a scris istorie în Liga 1. Camora a ajuns la 8 trofee câştigate într-un deceniu petrecut la Cluj-Napoca şi a pus tunurile pe contestatari.

Din nou, echipa asta bătrână, care nu mai poate, a ieșit campioană. Nu au fost corecți față de noi. Ce facem noi pentru fotbalul românesc merităm mai mult respect”, a precizat Camora.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Cine va câştiga titlul la piloţi în Formula 1, în 2026?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
20:11
Sorin Cârțu nu a uitat! Președintele Craiovei, săgeți către FCSB după coregrafia controversată din sezonul trecut
20:07
Victor Angelescu a anunţat o revenire miraculoasă la Rapid: “Nu mă aşteptam. Nu mai aveam absolut nicio şansă”
19:41
Ofertă-chilipir pentru Gigi Becali dacă FCSB va merge în play-out: “Atât l-ar costa”
19:33
Steaua București, victorie după trei eșecuri consecutive în Liga 2. „Militarii” s-au chinuit cu CSM Slatina
19:06
Veste cruntă pentru Hansi Flick! S-a „rupt” și va lipsi 5 săptămâni
19:04
Plecare importantă de la Rapid! Victor Angelescu a confirmat despărţirea: “I-am acceptat demisia”
1 Blaturi pentru pariuri în fotbalul românesc. Percheziţii în Bucureşti şi în şase judeţe 2 Anunţul lui Giuseppe Marotta despre plecarea lui Cristi Chivu şi venirea lui Simeone 3 Gino Iorgulescu, declaraţie surprinzătoare: “Dacă FCSB nu ajunge în play-off, toate cluburile au de pierdut” 4 FotoImplicată într-o afacere de 800 de milioane de euro! Ea este cea mai bogată fată de fotbalist din România 5 EXCLUSIVGică Craioveanu, cuvinte mari despre transferul uriaş pentru fotbalul românesc 6 Ajuns rezervă la FCSB, transfer de 5 milioane de euro. Negocieri cu o echipă de top
Citește și