VIDEO | Moment rar întâlnit în fotbal! De ce a anulat arbitrul un gol marcat la ultima fază a reprizei, la un meci din România

Antena Sport Publicat: 25 noiembrie 2020, 13:19 / Actualizat: 12 mai 2021, 9:07

captură Youtube / Oltenia TV

Moment inedit la meciul dintre CSM Slatina şi Turris Turnu Măgurele

Arbitrul Andrei Moroiţă i-a stricat bucuria lui Ianis Stoica. Fotbalistul în vârstă de 17 ani, împrumutat de FCSB la Slatina, a înscris din lovitură liberă în minutul 46 al primei reprize cu Turris Turnu Măgurele.

Doi jucători ai lui FCSB, eroii fazei nebune din Liga a 2-a

Un alt jucător cedat de FCSB, Răzvan Ducan, a scăpat mingea în poartă. Arbitrul dictase un minut de prelungire, dar a anunlat golul pentru că ar fi expirat timpul de joc.

Jucătorii gazdelor au fost uluiţi, dar centralul care a condus multe meciuri şi în Liga I nu a cedat. Momentul inedit poate fi vizionat AICI, la 1:00.13.

Slatina conducea deja cu 1-0 în momentul fazei scandaloase. Până la urmă, s-a impus cu 2-1.

23:40 Cum poate deveni FCSB campioană, după remiza cu Sepsi! Roş-albaştrii, la un pas de titlu 22:40 Sepsi – FCSB 2-2. Coman s-a „rupt”, Târnovanu a gafat. Sărbătoarea de titlu a roş-albaştrilor se amână, după un meci de coşmar! 22:40 Fabrizio Romano a anunţat că Xavi va rămâne la Barcelona! Cine l-a făcut pe antrenorul catalanilor să se răzgândească 22:35 VIDEOImagini COLOSALE din vestiarul Unirii Slobozia, după promovarea în Liga 1! S-a sărbătorit pe „modelul” Inter 22:30 VIDEOAEK – Panathinaikos 3-0 şi Aris – Olympiacos 1-1 au fost în AntenaPLAY! Pas uriaş spre titlu pentru AEK. Probleme pentru Lucescu 22:26 Florinel Coman s-a accidentat în Sepsi – FCSB! Lovitură pentru „Mbappe”, înainte de EURO 2024 22:14 FotoGest fabulos făcut de Florinel Coman, după ce a marcat în Sepsi – FCSB! Cum a „sărbătorit” alături de Vlad Chiricheş 22:01 Jaqueline Cristian, revenire de senzaţie la Madrid! Românca s-a calificat în turul 2 după un meci incredibil 21:47 Gică Hagi a auzit cât vrea să plătească Gigi Becali pentru Louis Munteanu şi a făcut anunţul momentului: „La suma aia…” 21:39 „Gică Hagi e profesor universitar!” Ilie Dumitrescu, laude la scenă deschisă pentru „Rege”, după Farul – Rapid 3-1 Vezi toate știrile