Închide meniul
VIDEO

Imagini de senzație cu Nicolae Stanciu! Și-a tatuat chipul fetiței sale pe braț. “Primul tatuaj l-am făcut la 15 ani”

Alexandru Ivan Publicat: 27 septembrie 2021, 20:29

Comentarii
Imagini de senzație cu Nicolae Stanciu! Și-a tatuat chipul fetiței sale pe braț. Primul tatuaj l-am făcut la 15 ani

Instagram Slavia Praga

Nicolae Stanciu a ajuns pe prima pagină a revistei “Halftime” și le-a acordat un amplu interviu cehilor. Printre altele, Nicolae Stanciu a vorbit și despre numeroasele tatuaje pe care le are

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Nicolae Stanciu, vedetă în Cehia

Stanciu si-a desenat pe bratul stang chipul fetitei de zece luni, Masha Ecaterina. Românul a dezvăluit că și-a făcut primul tatuaj când era doar un copil.

“Îmi plac tatuajele de când eram mic. După primul tatuaj, nu am vrut să mă mai opresc. De asta am atât de multe. Primul tatuaj a fost cu numele fratelui meu, Rareș, aveam 15 ani când l-am văzut”, a spus Nicolae Stanciu, pentru revista Halftime.

 
View this post on Instagram
 
A post shared by SK Slavia Praha (@slaviapraha)

Reclamă
Reclamă

Nicolae Stanciu joacă la Slavia Praga din 2019 și de atunci a cucerit două titluri și o Cupă. Sezonul trecut a fost cel mai bun din cariera lui: 16 goluri și 8 pase decisive în toate competițiile.

Nicolae Stanciu, eroul Slaviei Praga în Cupa Cehiei

Stanciu a fost eroul Slaviei Praga în meciul de Cupă împotriva celor de la Velvary. Slavia s-a văzut condusă cu 2-0 la pauza meciului, dar totul s-a schimbat în repriza a doua, iar cel care a ieșit la rampă a fost Nicolae Stanciu.

Nicolae Stanciu a înscris de două ori între minutele 55 și 61. În acest interval dintre goluri, Stanciu a furnizat și o pasă de gol pentru Traore, din fază fixă, iar Slavia conducea cu 3-2.

Reclamă

Scorul final l-a stabilit același Stanciu. Românul a mai lovit o dată în minutele de prelungire, cu un șut plasat din lovitură liberă, închizând tabela la 4-2 pentru Slavia Praga.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Pe ce loc va termina România Grupa H a preliminariilor pentru World Cup 2026?
Loading ... Loading ...
Citește și:
23:17
Două reveniri importante la FCSB pentru meciul cu Hermannstadt. Anunțul lui Mihai Stoica: „Vor fi în lot”
23:15
Gică Popescu, încântat după Farul – Botoșani 2-0. Obiectivul măreț la care visează „Baciul”
22:55
Ionuț Vînă, după euro-golul din Farul – Botoșani 2-0: „Am știut 100% din momentul în care mi-a plecat din picior”
22:54
Noi probleme pentru Istvan Kovacs în Liga 1! A fost salvat de două ori de VAR în Farul – FC Botoşani
22:53
Leo Grozavu, nemulțumit după Farul – Botoșani 2-0: „Am pierdut din cauza noastră”
22:43
Mihai Bordeianu, resemnat după eșecul cu Farul: „Oamenii sunt mult mai atenți când joacă împotriva noastră”
1 VIDEOLando Norris va pleca din pole în cursa de sprint a Marelui Premiu al Braziliei (sâmbătă, 16:00, Antena 3 CNN şi AntenaPLAY) 2 Pe ce loc se află Universitatea Craiova, după victoria cu Rapid Viena! Clasamentul din Conference League după 3 etape 3 Mesajul direct al lui Mirel Rădoi pentru Ştefan Baiaram, după Rapid Viena – Craiova 0-1 4 Dinamo, dată în judecată! Procesul pornit de la un nume de legendă al “câinilor roșii” 5 “Război civil” în vestiarul lui Rayo. Andrei Rațiu, luat la întrebări după o ședință de urgență 6 “V-ați bucurat că a pierdut FCSB?”. Răspunsul prompt al lui Mihai Rotaru după victoria Universității Craiova
Citește și