Închide meniul

Al-Gharafa a reacţionat în scandalul transferului lui Florinel Coman! Cum se apără formaţia din Qatar

Alex Masgras Publicat: 12 august 2024, 20:31

Comentarii
Al-Gharafa a reacţionat în scandalul transferului lui Florinel Coman! Cum se apără formaţia din Qatar

Florinel Coman / Profimedia

Al-Gharafa a reacţionat în scandalul transferului lui Florinel Coman. Potrivit lui Gigi Becali, patronul celor de la FCSB, campioana României nu a încasat suma de 5,25 milioane de euro pentru transferul lui Florinel Coman la Al-Gharafa.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Suma ar urma să crească cu un milion de euro, deoarece formaţia din Qatar a depăşit termenul limită pentru plata transferului.

Al-Gharafa a reacţionat în scandalul transferului lui Florinel Coman! Cum se apără formaţia din Qatar

Qatarezii i-au explicat lui Gigi Becali că banii au ajuns într-un cont din Vietnam, fiind victima unor hackeri. Cu toate acestea, Gigi Becali nu a vrut să audă de scuza celor de la Al-Gharafa şi i-a reclamat la FIFA.

În urma dezvăluirilor făcute de patronul celor de la FCSB, oficialii celor de la Al-Gharafa au oferit o reacţie pentru turcii de la Fanatik, susţinând că au trimis banii:

“Informațiile trimise către noi cuprind un cont din Vietnam. Noi am trimis banii”, au spus qatarezii, potrivit fanatik.com.tr.

Reclamă
Reclamă

Gigi Becali, dezvăluiri halucinante: „Banii pe Coman au ajuns în Vietnam! Au spart mail-urile hackerii şi i-au trimis acolo”

Gigi Becali a făcut dezvăluiri halucinante despre transferul lui Florinel Coman. Patronul de la FCSB a spus că nu a primit nici acum banii pentru Florinel Coman. Conform unei clauze din contract, Becali ar trebui să primească cu un milion în plus pentru Coman.

Gigi Becali a dezvăluit că, din cauza hackerilor, banii trimişi de Al-Gharafa au ajuns în Vietnam.

“Problema e că nu am primit banii de pe Coman. Ei zic că au dat banii, că au băgat banii în Vietnam. Ei au zis că au dat banii în Vietnam. Acum trebuie să ne mai dea un milion în plus. I-am reclamat în FIFA. Ei aveau contul nostru, noi le-am trimis.

Reclamă

Nişte hackeri au spart mail-urile şi ne-au trimis nouă alt număr de cont. Noi i-am dat la FIFA să ne mai dea încă un milion. Ei au dat la poliţie, că facem anchetă. Noi trebuie să primim banii până pe 31. Acum e 8 august, trebuie să dea un milion în plus”, a spus Gigi Becali la digisport.ro.

Înapoi la Homepage
Reclamă

O va duce Mirel Rădoi pe FCSB în Conference League?
Loading ... Loading ...
Citește și:
0:52
Ce a spus Cristi Chivu despre penalty-ul cerut de Inter în finalul nebun de meci cu Milan
0:37
Massimiliano Allegri nu se “îmbată cu apă rece” după ce l-a bătut pe Cristi Chivu: “Inter rămâne favorită clară”
0:14
Haos total în prelungiri la AC Milan – Inter. Echipa lui Chivu a cerut două penalty-uri și a avut un gol anulat
23:50 8 mart.
Milan – Inter 1-0! Cristi Chivu mai are doar 7 puncte în faţa rivalei. Final nebun de meci
23:41 8 mart.
VIDEOȘtefan Baiaram, reacție după scandările rasiste din Rapid – Universitatea Craiova: “Ați văzut și dumneavoastră”
23:35 8 mart.
Olympiacos – PAOK 0-0. Răzvan Lucescu duce o luptă teribilă pentru titlu, în Grecia
1 EXCLUSIVPrima decizie luată de Mirel Rădoi după ce a devenit antrenor la FCSB! Singurul lucru pe care Gigi Becali i l-a interzis 2 Gigi Becali a anunţat noul antrenor de la FCSB! Surpriză uriaşă 3 EXCLUSIVCe surpriză! Pe cine aduce Mirel Rădoi la FCSB. Anunţul lui Gigi Becali 4 Gigi Becali i-a decis viitorul lui Mihai Stoica după ce Charalambous şi Pintilii au demisionat! 5 “Din ei doi aş alege” Gigi Becali, sfătuit pe cine să pună antrenor la FCSB! 6 VIDEOGeorge Russell, câştigător în Marele Premiu al Australiei! “Dublă” pentru Mercedes în prima cursă a sezonului
Citește și