Dan Nistor a dezvăluit „problema” lui Ioan Ovidiu Sabău, după ce U Cluj a ajuns pe primul loc. Jucătorul „șepcilor roșii” nu s-a ferit de cuvinte, la interviul de la finalul partidei.
Duelul dintre Gloria Buzău și U Cluj a contat pentru etapa cu numărul 7 a sezonului de Liga 1. Partida a fost în format LIVE SCORE pe AS.ro.
Dan Nistor a dezvăluit „problema” lui Ioan Ovidiu Sabău, după ce U Cluj a ajuns pe primul loc
După meci, Dan Nistor a transmis că Ioan Ovidiu Sabău va avea o problemă în alcătuirea primului 11.
Jucătorul de la U Cluj și-a argumentat opinia și a sugerat că toți jucătorii au avut prestații bune, în debutul actualului sezon.
„ Sunt puțin supărat, dar mai mult fericit. Alex mi-a zis că e timpul să marchez și din acțiune, nu doar din penalty. Cred că suntem pe drumul cel bun.
Problema va fi la mister, cei care intră iși fac treaba foarte bine. Va avea probleme în alcătuirea primului 11.
Ne-am bucura foarte mult să fim la final pe primul loc, nu acum”, a spus Dan Nistor, la digisport.ro.
Gloria Buzău – U Cluj 0-2
Echipa Universitatea Cluj a câştigat, luni seară, în deplasare, scor 2-0, întâlnirea cu formaţia Gloria Buzău, într-un meci din etapa a şaptea a Ligii 1, notează news.ro.
