Mario Camora s-a enervat cumplit! Mesaj dur pentru colegi după egalul cu Dinamo: “Să ne trezim cu toţii”

Gabriel Zamfirescu Publicat: 28 aprilie 2025, 23:14

Comentarii
Mario Camora s-a enervat cumplit! Mesaj dur pentru colegi după egalul cu Dinamo: Să ne trezim cu toţii

Mario Camora, în timpul unui meci la CFR Cluj/ Profimedia

Mario Camora a avut un mesaj extrem de dur după Dinamo-CFR Cluj 1-1. Căpitanul echipei din Gruia a recunoscut că echipa sa a pierdut orice şansă la titlu. Nu-şi explică de ce formaţia din Gruia pierde puncte pe final de meci.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Golul lui Mărginean din minutul 85 l-a scos din sărite pe Mario Camora. Le-a transmis colegilor să se trezească pentru că, în caz contrar formaţia din Gruia va pierde cupele europene.

Mario Camora s-a înfuriat pe colegi

Mario Camora era extrem de supărat după rezultatul de pe Arena Naţională. Spune că dacă cei de la CFR Cluj nu se trezesc vor termina campionatul pe locul 5. “Dacă nu ne trezim vom termina pe 4 sau 5 şi nu ştii niciodată ce se întâmplă într-o finală de Cupă. Nu doar azi, am avut o grămadă de meciuri în care am fost egalaţi. Să ştim să controlăm jocul, să mai stăm pe jos un pic. Să ne trezim cu toţii. Avem un meci foarte important pentru noi, fani şi club. Avem deja 3 înfrângeri cu cei de la U Cluj. Dacă terminăm cu victorii în Cupă şi locul 2 e un sezon bun dacă nu va fi dezamăgitor şi un sezon ratat”, a spus Camora, la finalul meciului, conform digisport.ro.

Mario Camora sună adunarea. Vrea victoria în meciul cu rivala din oraş U Cluj în runda viitoare. Şepcile roşii au obţinut 3 victorii în 3 meciuri în acest sezon cu cei de la CFR Cluj. “Ei au avut o ocazie şi ne-au dat gol nu ne-au călărit. Nu e o scuză pentru noi. Aveam 1-0 şi mai era un pic până la final. Nu avem voie să pierdem atât de multe puncte. Important e ce facem noi. Dacă nu schimbăm mentalitatea va f foarte greu. Să fim mai inteligenţă. Avem un derby pe care vrem să-l câştigăm”, a mai spus Camora, conform sursei citate.

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Comentarii


Reclamă

Cine va câştiga titlul în Premier League, în acest sezon?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
19:40

Reacţia avocatului Anei Bărbosu în scandalul suspendării: “E acuzată!”

19:21

Alex Dobre, urmărit de două cluburi din străinătate la Dinamo – Rapid. Suma solicitată de giuleșteni

19:02

Un club din Premier League vrea să construiască primul stadion din lume dedicat fotbalului feminin

19:01

Continuă veștile proaste la Rapid! Titularul lui Costel Gâlcă nu va mai juca în acest sezon

18:58

“Prima opţiune pentru mine este FSCB!” Reacţia lui Charalambous la oferta făcută de Gigi Becali

18:47

Corvinul se pregătește de Liga 1! Primul transfer rezolvat de gruparea antrenată de Florin Maxim

1 Antrenorul care i-a spus “Da” lui Gigi Becali şi e gata să semneze cu FCSB: “E deja la Bucureşti” 2 Anunţul UEFA după ce s-a cerut retrogradarea clubului Inter 3 Florin Tănase a numit antrenorul pe care îl vrea la FCSB: “A avut rezultate incredibile” 4 Răzvan Lucescu a făcut anunţul, după ce Mihai Stoica a spus că îl vrea la FCSB: “Am avut oameni puternici ca patroni” 5 Gigi Becali, ultimele detalii despre noul antrenor de la FCSB: “El e norocosul” 6 Radu Drăguşin pleacă în Germania. Şi-a dat acordul pentru un transfer de 20 de milioane de euro!
Citește și