Mihai Stoica, declarație ironică despre Leo Strizu: „Stați să vedem ce părere are antrenorul cu licență PRO!”

Cosmin Olteanu Publicat: 25 ianuarie 2023, 22:24

Comentarii
Mihai Stoica, declarație ironică despre Leo Strizu: Stați să vedem ce părere are antrenorul cu licență PRO!”

Mihai Stoica, în timpul unei conferinţe de presă / Hepta

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google

Mihai Stoica, managerul general de la FCSB, a avut o declarație ironică despre Leo Strizu.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Zilele trecute, Gigi Becali, patronul FCSB-ului, a anunțat faptul că Billel Omrani și Andrei Cordea vor redeveni titulari la formația finanțată de acesta.

Mihai Stoica, declarație ironică despre Leo Strizu

Întrebat dacă schimbările anunțate de Gigi Becali se vor produce începând cu etapa următoare, Mihai Stoica a răspuns, în mod ironic, că trebuie consultat Leo Strizu, antrenorul principal, din acte, al FCSB-ului.

„Să vedem duminică. Stați să vedem ce părere are antrenorul cu licență PRO”, a declarat Mihai Stoica, pentru orangesport.ro.

Gigi Becali: „Acum o să joace Cordea!”

Gigi Becali a fost impresionat de evoluțiile lui Andrei Cordea și Billel Omrani din partida FC Hermannstadt – FCSB, 1-0, cel din urmă marcând golul care a adus victoria formației roș-albastre.

Reclamă
Reclamă

Totodată, omul de afaceri s-a declarat mulțumit de evoluția lui Florinel Coman, care a pasat la golul marcat de Billel Omrani.

„Nu e normal Omrani? Dacă a dat omul gol, și-a mai revenit, pentru că venise și se lovea mingea de el. Acum normal că o să joace el.

Păi, ia el (n.r. locul lui Compagno)! Ai văzut, a jucat David (n.r. Miculescu), acum o să joace Cordea. Depinde când îl bagi. La FCSB intri și joci, nu e timp de așteptare. Când joci, trebuie să demonstrezi. E bine că e concurență în atac. Văd că și Florinel Coman și-a revenit”, a spus Gigi Becali, zilele trecute.

Reclamă

În prezent, FCSB se află pe locul 3 din Liga 1, cu 41 de puncte obținute după 22 de meciuri jucate.

În următorul meci din campionat, FCSB o va întâlni, acasă, pe Farul Constanța. Partida este programată duminică, de la ora 19:00, pe stadionul „Arena Națională”.

  • 57 de ani are Mihai Stoica
  • 32,93 milioane de euro este valoarea lotului FCSB-ului, potrivit site-ului transfermarkt.com
Înapoi la Homepage
Reclamă

Va trece Sorana Cîrstea de sferturile de finală ale unui Grand Slam?
Loading ... Loading ...
Citește și:
18:48

Joacă primul meci la națională după mai bine de un an și jumătate! Gică Hagi l-a introdus titular în Georgia – România

18:36

EXCLUSIVGică Hagi, promisiune uriaşă înainte de Georgia – România: “Doar un singur lucru”

18:22

Ciprian Marica amenință cu plecarea de la Farul: „Fraier nu mi-a stat bine niciodată”. Ce l-a nemulțumit pe acționar

18:08

Cătălin Cîrjan se operează de două ori! Cu ce probleme se confruntă căpitanul lui Dinamo

18:00

Georgia – România LIVE VIDEO (20:00, Antena 1 şi AntenaPLAY). Gică Hagi revine pe banca naţionalei. Echipa de start

17:57

Prima plecare de la Rapid, în era “Daniel Pancu”. Anunţul oficial al giuleştenilor

1 E oficial! Andrei Coubiș a semnat pe 3 ani. Pe ce bani s-a făcut mutarea: “S-a emis factura” 2 Ioan Ovidiu Sabău s-a înţeles cu clubul şi revine pe banca tehnică! 3 Fundaşul pe care FCSB îl transferă: “Aproape rezolvat”! Anunţ şi despre Kennedy Boateng 4 NEWS ALERTPlecat de la Dinamo şi dorit de FCSB, Kennedy Boateng a semnat 5 Se face transferul lui Lindon Emerllahu la FCSB? Fotbalistul a dat răspunsul la ofertă 6 Salariu de 1.500.000 de dolari pentru Assad Al-Hamlawi. Clubul uriaş care îl transferă!
Citește și