Un titular de la FCSB ratează meciul cu Oţelul şi este incert pentru returul cu CSKA 1948 Sofia. Chiar şi Mihai Stoica a vorbit despre faptul că un titular riscă să nu joace în returul cu CSKA 1948 Sofia, însă nu i-a dat numele. FCSB s-a impus la limită în partida tur din Bulgaria, prin golul marcat de Florinel Coman.
Conform surselor AS.ro, Risto Radunovic este titularul care are probleme medicale şi ratează sigur partida cu Oţelul Galaţi. Mai mult, prezenţa fundaşului stânga al roş-albaştrilor este incertă şi pentru returul cu CSKA 1948 Sofia.
Un titular de la FCSB ratează meciul cu Oţelul şi este incert pentru returul cu CSKA 1948 Sofia
Chiar Mihai Stoica a vorbit despre situaţia jucătorului, căruia nu i-a dat însă numele. “Sperăm să îl recuperăm până joi“, a spus Mihai Stoica.
Mihai Stoica a lansat noi critici după CSKA 1948 Sofia – FCSB 0-1. Oficialul de la FCSB a criticat în termeni duri prestaţia echipei lui Elias Charalambous. Meciul a fost în direct pe Antena 1 şi AntenaPLAY.
Mihai Stoica nu a trecut nici acum peste prestaţia modestă a celor de la FCSB din Conference League. Managerul roş-albaştrilor a criticat prestaţia echipei şi la conferinţa de prezentare a lui Vlad Chiricheş.
”Trebuie să aliniezi două echipe, în mod normal, două de valoare. Cu scuzele de rigoare, după ce am văzut miercuri la Sofia, ne-am dat seama că nu avem două echipe de valoare sau a fost doar o evoluție, să zicem, nu foarte bună a unor jucători.
Am fost foarte nemulțumiți de prestațiile unor jucători, sperăm să înțeleagă și ei că nu te poți prezenta așa și să ai pretenții să joci la echipa asta. Chiar nu te poți prezenta așa.
Nu există comoditate la fotbaliști la noi, există doar fotbaliști care au intrat miercuri și care nu au avut o prestație pe care noi o așteptam, care să îi propună candidați la un post de titular”, a spus Mihai Stoica.
