Neymar şi-a ieşit din minţi! Arbitrul i-a dat cartonaş galben pentru bucuria de la golul marcat în Maccabi Haifa – PSG 1-3. „Numai mie mi se întâmplă!”

Avatar photo

De Iulian Focșăneanu
Publicat: 15 septembrie 2022, 10:54
Actualizat: 16 septembrie 2022, 14:32

Neymar şi-a ieşit din minţi în timpul meciului Maccabi Haifa – PSG, scor 1-3, din grupa H a UEFA Champions League. Starul brazilian a înscris în minutul 88 şi s-a bucurat într-un mod inedit. Arbitrul i-a arătat imediat cartonaş galben şi l-a înfuriat pe golgheterul din Ligue 1.

Neymar

Neymar, un car de nervi după ce a primit cartonaş galben / Profimediaimages

Constantin Din, la AS.ro LIVE
9:39 FotoCea mai cunoscută amantă, anunţ care le dă fiori bărbaţilor: „Mă răzbun!” Ce a spus despre relaţia sa 9:11 VIDEOCM 2022 | Imagini virale. Fratele lui Vinicius a izbucnit în plâns după golul marcat de starul de la Real Madrid în Brazilia – Coreea de Sud 4-1 9:10 VIDEOCM 2022 Samuel Eto’o, scandal uriaș după Brazilia – Coreea de Sud. A lovit cu genunchiul în față un youtuber. Totul a fost filmat 8:39 Basarab Panduru şi Viorel Moldovan au desfiinţat un jucător de la FCSB: „Trebuie să îţi dea de gândit!”/ „Vine aici în disperarea de soartă!” 0:14 CM 2022 | Neymar s-a descătușat după calificarea Braziliei în sferturile Campionatului Mondial: “Am plâns în acea noapte și încă o zi!” 5
dec.
23:54
CM 2022 | Roy Keane, scos din sărite de gestul brazilienilor din meciul cu Coreea de Sud: “E lipsă de respect să faci asta!”
5
dec.
23:43
Gigi Becali vrea să dea afară opt jucători de la FCSB! „Lasă-i să înghețe pe banii pe care îi iau! Du-te, bă, pleacă!”
5
dec.
23:25
Ironia lui Mihai Stoica în timpul meciului Brazilia – Coreea de Sud. MM nu s-a abținut
5
dec.
23:20
CM 2022 | Tot ce trebuie să ştii despre Campionatul Mondial. Grupele, rezultatele, programul complet şi favoritele. Se cunosc 3 sferturi de finală
5
dec.
23:15
CM 2022 | Toți pentru Pele! Starurile Braziliei, mesaj special pentru legenda fotbalului după calificarea în sferturile Campionatului Mondial
Campionatul Mondial 2022 • 9:11
CM 2022 | Imagini virale. Fratele lui Vinicius a izbucnit în plâns după golul marcat de starul de la Real Madrid în Brazilia – Coreea de Sud 4-1
Neymar, bucurie după victoria Braziliei
Campionatul Mondial 2022 • 0:14
CM 2022 | Neymar s-a descătușat după calificarea Braziliei în sferturile Campionatului Mondial: “Am plâns în acea noapte și încă o zi!”