Profimedia
Marius Şumudică ar fi circulat pe banda rezervată mijloacelor de transport în comun.
Marius Şumudică, accident la Cluj
El a lovit uşor un autobuz când a vrut să acorde prioritate unui pieton, susține ziardecluj.ro.
“Șumi-gol a coborât din mașina, i-a spus calm ceva șoferului, a urcat în mașina, a mers pe contrasens puțin, a întors pe dublă continuă și s-a reîncadrat în trafic”, mai scrie sursa citată.

Marius Şumudică a trecut prin emoţii în trafic, după ce a trăit periculos şi în Bosnia, unde CFR Cluj a avut nevoie de prelungiri ca să se califice în turul 2 preliminar al Champions League.
“Într-un final eu cred că s-a calificat echipa mai bună. Am jucat un fotbal bun, cred că trebuia să închidem această calificare în primul rând din prima manșă, când am avut o sumedenie de ocazii. Astăzi mi-a spus secundul meu că am avut peste 9 ocazii mari de a marca, dintre care două bare. Acesta este fotbalul, trebuie să joci până în ultimul minut”, a spus Şumudică la finalul meciului cu Borac Banja Luka.
- Şumudică, accident rutier la Cluj
- Cum a reacţionat antrenorul lui CFR
- NBA și NHL se văd live exclusiv în AntenaPLAY
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- A ieşit bătaie în Tottenham – Aston Villa! Radu Drăgușin a intrat pe teren să oprească scandalul
- Marius Șumudică, scandal de la primul meci la noua echipă. Antrenorul, față în față cu un star englez
- Notă uriaşă luată de Dennis Man pentru gol și pasă de gol în PSV – Excelsior. A fost omul meciului
- LIVEBLOG Mercato 2026. Cele mai importante transferuri din iarnă. Fiul lui Ibrahimovic pleacă de la Milan
- Rareș Ilie, erou pentru echipa sa în Serie B. Românul, la primul său gol din acest sezon în campionat































