Motive de îngrijorare pentru un luptător român. Soţia lui a primit ameninţări. "Sunt fanatici!"

Iulian Focșăneanu Publicat: 19 septembrie 2020, 10:19

Comentarii
Motive de îngrijorare pentru un luptător român. Soţia lui a primit ameninţări. "Sunt fanatici!"

Benny Adegbuyi are probleme cu fanii lui Badr Hari

Luptătorul român de origine nigeriană s-a întristat cu adevărat în momentul în care marocanii au mutat lupta psihologică pe contul soţiei. Aceasta a primit ameninţări greu de reprodus.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Benny Adegbuyi, asaltat de fanii lui Badr Hari

Adegbuyi a promis răzbunare în cel mai important duel al carierei. A asigurat că îl va pune la podea pe starul de 1.98 metri şi 114 kilograme.

"Fanii marocani au intrat deja la mine pe cont şi mi-au făcut neplăceri. Sunt fanatici, îmi scriu mie personal. Soţiei i-au scris: 'Badr Hari îţi va omorî soţul'. Este urât, dar mă voi răzbuna în ring. Nu pe el, ci pe fanii lui Badr Hari", a anunţat Adegbuyi la Digi Sport.

Meciul ar fi trebuit să se dispute pe 20 iunie, la Rotterdam, dar a fost amânat din cauza pandemiei de COVID-19. Benny a obţinut 34 de victorii şi 6 înfrângeri în K1. De 19 ori s-a impus prin KO!

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă

Cine va câştiga titlul în Premier League, în acest sezon?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
12:52

Florentino Perez schimbă foaia la Real Madrid! Decizia luată în privinţa noului antrenor de pe Bernabeu

12:34

Diego Simeone, inamicul numărul 1 al englezilor înainte de Atletico – Arsenal: “Trucuri murdare”

12:12

Selecţionerul Croaţiei a făcut anunţul, după ce Luka Modric s-a operat! Ce se întâmplă cu mijlocaşul înainte de Cupa Mondială

12:11

“Gigi a spus clar”. Jucătorul care e OUT de la FCSB. Anunţul lui Mihai Stoica

11:43

Cristi Manea, uluit de ce a putut să spună Daniel Paraschiv: “Nu ştiu de ce s-a ajuns în situaţia asta”

11:39

PSG – Bayern LIVE TEXT (22:00). Duel “de foc” în semifinalele Champions League

1 Antrenorul care i-a spus “Da” lui Gigi Becali şi e gata să semneze cu FCSB: “E deja la Bucureşti” 2 Anunţul UEFA după ce s-a cerut retrogradarea clubului Inter 3 Răzvan Lucescu a făcut anunţul, după ce Mihai Stoica a spus că îl vrea la FCSB: “Am avut oameni puternici ca patroni” 4 Florin Tănase a numit antrenorul pe care îl vrea la FCSB: “A avut rezultate incredibile” 5 Decizia luată de conducerea Rapidului în privinţa lui Gâlcă, după ce giuleştenii au fost umiliţi de Dinamo! 6 „Un nou Calciopoli?!” Ce riscă Interul lui Chivu în acest moment, după scandalul de arbitraj
Citește și