Gigi Becali a pierdut marca Steaua la Tribunal. Nu vrea război cu generalii ca s-o recupereze, spune Piţurcă.
“Şi în discuţia pe care am avut-o cu el mi-a spus: ‘Băi, Piţi, eu vorbesc, dar sunt mulţumit de echipa pe care o am eu. Steaua este altceva, echipa e brand mare, nu pot să fac ce vreau eu'”, a spus Piţurcă, pentru AntenaSport.
Victor Piţurcă: “FCSB e FCSB, Steaua e Steaua. Ce război? Nu mai e niciun război”
Fanii echipei lui Becali speră ca FCSB să redevină Steaua. Neşu şi Goian au propus chiar o reunire a celor două echipe.
“FCSB e FCSB, Steaua e Steaua. Ce război? Nu mai e niciun război”, a mai spus Piţurcă.
Piţurcă se întoarce de Steaua din Liga a 3-a, dar numai atunci când va reveni în prima ligă. “E singurul club la care mă voi implica”, spune Piţi.
De la liga a doua, Steaua Armatei va avea nevoie de un patron. Nu mai poate fi ţinută din banii statului. Şi Piţurcă a fost rugat să aducă oameni cu bani. “Cu siguranţă că o să-i îndrum spre Steaua”, promite Piţurcă.
- Piţurcă l-a dat de gol pe Gigi Becali
- Cum va decide Gigi Becali unde va juca FCSB
- Play-off-ul din NHL e exclusiv în AntenaPLAY
- Cursa Marelui Premiu al Principatului Monaco e duminică, 7 iunie, de la ora 15:45, live în AntenaPLAY
- Gică Hagi i-a lăudat pe Edi Iordănescu şi Mircea Lucescu după victoria cu Ţara Galilor: “Sunt mulţumit”
- “Unde îți vezi viitorul?”. Răspunsul dat de Florinel Coman după România – Țara Galilor 2-1
- Nicolae Stanciu a găsit viitorul star al naţionalei României: “M-a impresionat!”
- Mesajul special primit de Adi Rus înainte de a marca golul decisiv din România – Ţara Galilor
- “Erling Haaland iubeşte Real Madrid. O să ajungă acolo!”. Anunţul momentului în fotbalul mondial
































