Osaka a publicat o fotografie pe Instagram în care a ieșit în echipamentul de joc pe acoperișul unui bloc din New York. Metropola americană este în izolare, așa că Osaka a putut liniștită să își facă ”antrenamentul”.
Naomi Osaka se antrenează pe acoperișul unui bloc
”Am avut un antrenament bun astăzi”, a scris Osaka pe Instagram. Fotografia sa a strâns peste 45.000 de aprecieri.
Sportiva din Japonia se află în izolare în New York, oraș în care este stabilită de câțiva ani. Osaka, fost lider mondial în circuitul WTA, a câștigat două titluri de Mare Șlem în carieră: US Open (2018) și Australian Open (2019).
- Osaka, moment inedit pe Instagram
- Nipona se află în izolare în New York
- Osaka are în palmares două titluri de Mare Șlem
- Columbia - Portugalia e duminică, de la ora 02:30, pe Antena 1 şi AntenaPLAY
- Iordania - Argentina e duminică, de la ora 05:00, în direct pe Antena 1 şi AntenaPLAY
- Karolina Muchova, campioană la WTA Bad Homburg! A profitat de problemele medicale ale adversarei
- Gabriela Ruse, capăt de drum la WTA Bad Homburg! Românca, eliminată în semifinale. Ce sumă a primit
- Gabriela Ruse, în semifinale la Bad Homburg! Victorie superbă în faţa fostului număr 8 WTA
- Irina Begu, victorie dramatică în primul tur la WTA Bad Homburg! A învins o legendă a tenisului în aproape trei ore
- Lovitură uriașă în tenisul profesionist! Campioana de la Wimbledon, suspendată patru ani. Decizia ITIA
































