Românca a dezvăluit, pe reţelele de socializare, că şi-a respectat promisiunea de face baie în râul Vltava. Postarea a devenit imediat virală
Simona Halep a făcut baie în Vltava
"Am promis ieri că voi sări dacă voi câştiga…", a scris Simona Halep. Românca a avut un mesaj şi pentru Darren Cahill. "Ne-ai lipsit aici", i-a transmis noua campioana de la Praga.
Simona încă nu s-a hotărât încă dacă va face deplasarea în Statele Unite, pentru a participa în turneul de Grand Slam de la US Open.
"Mâine voi decide dacă merg în Statele Unite, la US Open. După…cu siguranţă voi juca pe zgură, dacă turneele se vor putea organiza. Asta urmează pentru mine", a declarat Simona Halep pentru WTA.
- Simona Halep a învins-o pe Elise Mertens
- Este noua campioană de la Praga
- Halep i-a uimit pe cehi prin modul în care s-a bucurat
- Cupa Mondială Echipe Mixte 2025 e live în AntenaPLAY (30 noiembrie - 7 decembrie)
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- România, victorie clară cu Noua Zeelandă la Billie Jean King Cup. Urmează meciul cu Polonia lui Iga Swiatek
- Cerere-record pentru meciul de retragere al Simonei Halep. Dubla campioană de Grand Slam, peste Ronaldinho
- “Activitatea preferată după retragere?” Simona Halep a dat răspunsul, la aproape un an de când s-a retras
- Aryna Sabalenka s-a calificat în finala Turneului Campioanelor! Victorie după un meci de peste două ore
- Elena Rybakina, prima finalistă la Turneul Campioanelor! A 10-a victorie la rând, după meciul cu Jessica Pegula






























